Kripto Haber

Madenci Bitfarms, Galaxy Digital ile 100 Milyon Dolarlık Bitcoin Destekli Kredi Artırdı

Bitcoin madencisi Bitfarms, blok zinciri ve kripto para birimi finansal hizmetler sağlayıcısı Galaxy Digital Holdings ile 100 milyon dolarlık bir kredi tesisi sağladı. Tesis, şirketin bitcoin holdingleri tarafından destekleniyor.

  • Toronto merkezli madenci, altı aylık bir vade ile yıllık %10,75 faiz oranıyla şimdiden 60 milyon dolar çekti ve bir açıklamaya göre önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazlasını çekmeyi bekliyor.
  • “100 milyon dolarlık yeni BTC kredi tesisimiz, çeşitlendirilmiş finansman stratejimize yeni bir bileşen ekliyor ve 298 Megawatt madencilik kapasitesine sahip dört çiftliği içeren Küresel büyüme girişimlerimizi finanse etmek için önemli ölçüde seyreltilmemiş sermayeye katkıda bulunuyor” dedi CFO Jeff Lucas. .
  • Bitfarms, fonları 31 Mart’a kadar saniyede 3 exahash (EH/s) ve gelecek yıl 31 Aralık’a kadar 8 EH/s hashrate ulaşmak için kullanmayı planlıyor.
  • Madenci, şu anda hazinesinde 3.300’den fazla bitcoin olduğunu söyledi.
  • 1 Aralık’ta şirket, ağ zorluğu arttıkça Ekim’deki 343’ten Kasım’da 339 bitcoin çıkardığını söyledi. Kasım ortasında 2 EH/s hash oranına ulaştı.
  • Compass Mining tarafından hazırlanan bir rapora göre, Galaxy Digital, Bitfarms’tan önce bu yıl kamu madencilik şirketlerine en az 65 milyon dolar borç vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.