Alt Coin

Manchester United Bu Altcoin’i Seçti: İştirak Kuruldu!

Tanınan altcoin projesi Tezos (XTZ), Manchester United’a metaverse tabanlı taraftar odaklı bir ekosistem oluşturmada yardımcı olacak. Dünyanın en eski futbol ekiplerinden biri olan Manchester United, bir Blockchain şirketi olan Tezos’un resmi eğitim ekipmanı ve teknoloji ortağı olacağını duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Manchester United Tezos’u bünyesine kattı

Futbol kulübü, takipçilerini ana akım işletmeler ve markalar ortasında giderek artan merkezi olmayan Web3 teknolojisi konusunda eğitmek istiyor. Oyuncular yeni formasını birinci defa Cumartesi günü Southampton’a karşı giyecek. Manchester United’ın Aon ile evvelki sponsorluk kontratı geçen ay sona erdi ve Tezos, %33’lük bir artışla yıllık 33 milyon dolar ödeyecek. Tezos, futbol kulübünün Web3 teknolojisiyle daha fazla etkileşime girmesine yardımcı olacak ve yakın gelecekte dijital taraftar öğelerinin ve koleksiyon eserlerinin geliştirilmesinde hayati bir rol oynayabilir.

Global spor işletmelerinin birden fazla, Blockchain ve Web3 tabanlı teknolojinin yanı sıra atletleri taraftarlarla buluşturmak için yenilikçi prosedürler deniyor. Manchester United, takipçilere şahsileştirilmiş tecrübeler sağlamak için Tezos’un lokal para ünitesi XTZ’den yararlanmayı öneren platformla birlikte Tezos Blockchain üzerinde bir metaverse kavramına dayanan bir taraftar topluluğu oluşturmak istiyor.

Altcoin projesi bir dizi sponsorluğa imza atıyor

Manchester United’ın CEO’su Victoria Timpson, altcoin projesiyle iş birliğine dair şu tabirlere yer verdi:

Bu, Manchester United için son derece heyecan verici bir bağlantı zira bizi, Kulüp ve destekçilerimiz de dahil olmak üzere herkesin yolunda nitekim ihtilal yaratma potansiyeline sahip bir teknoloji alanındaki en sofistike, istikrarlı ve uzun ömürlü Blockchain projelerinden birine bağlıyor.

Bir Proof-of-stake (PoS) Blockchain olan Tezos, ana sponsorluk mutabakatlarını imzalayan uzun bir Blockchain şirketlerinin en sonuncusu oldu. Tezos ayrıyeten Formula 1’den McLaren Racing ve Major League Baseball’dan New York Mets ile sponsorluk iştirakleri müzakere etti. Yazım sırasında Tezos (XTZ) fiyatı %5 düşüşle 4.28 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli sıralamasında 40.en büyük kripto para ünitesi olan XTZ, 3,7 milyar piyasa bedeliyle 270 milyon dolar 24 saatlik süreç hacmine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.