Kripto Haber

Matter Labs, BitDAO, ZkSync için 200 Milyon Dolarlık DAO’yu Geri Döndürdü

Ethereum katman 2 ölçekleme protokolü zkSync’in arkasındaki kuruluş olan Matter Labs, DAO tarafından yönetilen bir hazine olan ve 2 dolardan fazla bakiyeye sahip BitDAO tarafından desteklenen 200 milyon dolarlık bir merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO) duyurdu. 6 milyar.

  • Yeni zkDAO, sermayeyi kamu malları ve altyapısı, güvenlik çerçeveleri, araştırma ve geliştirme hibeleri ve diğer kripto kuruluşlarına yapılan yatırımlar yoluyla zkSync ekosistemini genişletmeye yardımcı olmak için kullanacak.
  • 2019’da başlatılan bir sıfır bilgi toplaması olan ZkSync, ana Ethereum blok zincirindeki ölçeklenebilirlik sorunlarından kaynaklanan tıkanıklığı ve yüksek ücretleri hafifletmek için çalışıyor.
  • “Bu teklif yalnızca toplu Ethereum ölçeklendirme çabasına fayda sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda etkin bir şekilde ölçeklenmesi gereken tamamen yeni amaca yönelik DAO’lar yarattığı için endüstriler arasında lider bir güç olarak hareket etmeye devam eden BitDAO ekosistemine muazzam bir değer sağlayacaktır. zincir üzerinde,” dedi Mirana Ventures’ın başkanı ve BitDAO’ya katkıda bulunan Jonathan Allen bir açıklamada.

Devamını oku: Andreessen Horowitz Matter Labs için 50 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Yönetiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.