Kripto Haber

Melania Trump NFT Planlarını Anlatıyor; ‘Kobalt Mavi Gözler’ Captivate Crypto Twitter

Eski First Lady Melania Trump, Perşembe günü kendi NFT platformunu başlattığını duyurarak Twitter dünyasını büyüledi.

Bir basın açıklamasına göre, ilk ticari olmayan token sürümünün adı “Melania’s Vision” ve kendi kobalt mavisi gözlerinin suluboya tarzı sanat eserini içeriyor ve “koleksiyoncuya ilham verecek bir muska sağlıyor”.

Başkan Donald Trump ünlü bir şekilde bitcoin’in “hayranı olmadığını” söylese de, karısı kripto koleksiyonlarından çekinmiyor. Ağın bir temsilcisi anlaşmaya dahil olmadığını söylese de, NFT’ler Solana blok zincirinde yaşayacak.

Trump, ilk satışlardan elde edilen gelirin bir kısmının koruyucu deva sisteminin dışında yaşlanan çocuklara yardım etmeye gideceğini söyledi.

Basın bültenine göre ilk düşüş, birçoğunun ilki. Trump, web sitesinde aralıklarla daha fazla NFT’nin yayınlanacağını ve 11 Ocak’ta satılmak üzere 4 Ocak’ta bir “NFT ve özel koleksiyon müzayedesinin” önizlemesini yapmayı planladığını söyledi.

Platform, NFT alanında Ethereum muadilinden daha düşük ücretlerle bilinen Solana blok zincirine dokunuyor ve basın açıklamasında nasıl olduğunu söylemese de, ücretsiz konuşma sosyal ağı Parler tarafından “güçlendiriliyor”.

Önde gelen bir ekosistem katılımcısı CoinDesk’e “Trump’ların hepsi harika ucuz, bu yüzden işlem ücretleri için Solana’yı seçmeleri mantıklı” dedi.

Danny Nelson raporlamaya katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.