Alt Coin

Metaverse Arsa Çılgınlığı Yeni Başlıyor: İşte Dikkat Çeken Coin’ler!

Metaverse arsa çılgınlığı yeni başlıyor üzere görünüyor. Tahlil firması NWO.ai’ye nazaran, yerlerin milyonlarca dolara satıldığı Decentraland ve The Sandbox üzere metaverse’lerdeki emlak satışları, Mayıs ayında tepe yapmadan evvel süratli bir tempoda devam edecek üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Metaverse arsa projelerinin popülaritesi artmaya devam ediyor

NWO’da makine tahsili mühendisi Julia Myers, “Bu mülklerin kullanımının hakikaten arttığını görüyoruz; insanların gerçek para kazanabildiğini, bu mülkleri satın almanın nakde eşit olduğunu görüyoruz. Bu satışları artıracak,” sözlerini kullandı. Neredeyse üç yıl evvel başlatılan bir yapay zeka teşebbüsü olan NWO, yapay zekasının bir yıl evvel GameStop üzere göğüs pay senetlerinin büyük çıkar göstereceğini ve Çinli emlak şirketi Evergrande’nin kasvet yaşayacağını öngördüğünü söyledi.

İnsanların etkileşimde bulunabileceği, alışveriş yapabileceği ve avatar olarak oyun oynayabileceği sanal bir dünya olan metaverse etrafındaki konuşmalar sağlam olmuştur. Grayscale’e nazaran, metaverse 1 trilyon dolarlık bir pazar fırsatını temsil ediyor. Yakın tarihli bir haber bülteninde NWO, ” Metaverse yerlerine 100 milyon doların üzerinde para harcandı” dedi.

Geçen yıl, Republic Realm’e satılan 4.3 milyon dolarlık Sandbox toprağı üzere göz kamaştırıcı sanal emlak satışları oldu. Bu ortada, Tokens.com üzere şirketler, insanların misal avatarları için en son moda trendlerini satın alabilecekleri birinci metaverse Moda Haftası da dahil olmak üzere büyük etkinlikler için Decentraland’da yer kiraladıkça, metaverse arazi kiralama konusundaki tartışmalar da süratle artıyor.  Myers, “Gerçek hayatta gayrimenkul ile tıpkı, büsbütün nerede olduğunuzla ilgili.” NWO’ya nazaran, Decentraland önde gelen metaverse haline geldi ve Moda Haftası üzere yaklaşan etkinlikler bunu daha da sağlamlaştıracak.  Ayrıca datalara nazaran tanınan metaverse’ler The Sandbox ve Axie Infinity’nin tokenları yüzde 8.000’den fazla yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.