Alt Coin

Metaverse Coin ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 13 Coin Patladı!

Bitcoin geçtiğimiz 24 saatte yüzde 3’lük bir kar ile hareket ederken genel kripto para piyasası yatay seyrediyor üzere görünüyor. Bu sırada, 11 göğüs coin ve 2 metaverse coin günün en çok yükselenleri oldu. Kriptokoin.com olarak artışların ayrıntılarını ve çeşitli gelişmeleri aktarıyoruz…

Bu 11 göğüs coin, en çok yükselişi kaydetti

Bugün “meme coin” kategorisinde en çok kıymet kazanan, SpookyShiba (SPOOKYSHIBA) oldu. Coin, neredeyse yüzde 100’lük bir artış elde etti. SpookyShiba’nın gerisindeki takım, coin’in yatırımcılarının sayısının 30.000’i geçtiğinin haberini verdi. SpookyShiba ayrıyeten, bugün 13:00 civarında kripto para ünitesi borsası olan Hotbit’te listelendi.

Öte yandan Kitty Coin Solana (KITTY) yüzde 75.2 yükseldi. KITTY, geçtiğimiz günlerde Naxar isimli ticaret platformunda listelendi. SafeMoon Inu (SMI), yüzde 66’lık bir artış yakaladı. SMI’ın şu anda faaliyette olan SafeMoon Inu isimli bir play-to-earn (p2e) oyunu bulunuyor. Ayrıyeten Enjin ile iştirak duyurusu yaptılar. Dördüncü olarak HODL (HODL), yüzde 46.1 oranında bedel kazandı. HODL, geçtiğimiz gün yol haritasını yayınladı. Ayrıyeten kripto para borsalarından biri olan Latoken’da listelendi.

Listenin öbür kısmındaki artış oranları, birbirine bir oldukça yakın. Shiba Inu (SHIB) yüzde 20’ye yakın bir yükseliş sergilerken Hoge Finance (HOGE) yüzde 17.1 arttı. CorgiCoin (CORGI) yüzde 16.8, Schnoodle (SNOOD) yüzde 15.9 yükseldi. Floki Pup (FLOKIPUP) yüzde 15, DogeFi (DOGEFI) yüzde 13.3’lük bir ivme kazandı. Son olarak Shibavax (SHIBX), yüzde 12.5 arttı.

Kıymet kazanan 2 metaverse coin hangileri oldu?

Göğüs coin’lerin yanı sıra metaverse odaklı coin’ler de artış yakaladı. Gün içerisinde, en çok Decentral Games ICE (ICE) ve Polkacity (POLC) artış yaşadı. Yüzde 24.4 yükselen Decentral Games, ICE Poker Wearables koleksiyonunu piyasaya sürdüğünü duyurdu. Son olarak Polkacity (POLC) yüzde 13.7 yükseldi. Polkacity, metaverse’ünde bir “sanat galerisi” açıldığının haberini verdi. Bunun yanı sıra, dün akşam saatlerinde canlı yayın gerçekleştirildi ve iştirakçilerin sorularına yanıt verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.