Alt Coin

Metaverse Coin’ler Durmuyor: 2 Altcoin El Sıkıştı!

Toplumsal yatırım platformu Zignaly (ZIG), metaverse coin projesi Blokopia’da (BLOK) kendi sanal ofisini açacağını ve fizikî ve sanal dünyalar ortasındaki çizgiler bulanıklaşmaya devam ederken kullanıcılara, yatırımcılara ve traderlara büsbütün yeni etkileşim yolları sağlayacağını duyurdu. Paydaşlık, Zignaly’nin coşkulu topluluğunun daima büyümesinin desteklenmesine yardımcı olacak ve platformun en yeterli traderlarından kimilerini sergilemesi için yeni bir sanal pozisyon oluşturacak. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Metaverse coin projesi ile toplumsal yatırım platformu el sıkıştı

Zignaly, dijital varlık iktisadını kitlelere ulaştırmak, yatırımcıların kripto para ünitelerini en az sürtünme ile ve hiçbir özel teknik bilgi gerektirmeden portföylerine dahil etmelerini sağlamak gayesiyle başlatıldı. Platform, piyasaya sürülmesinden bu yana, topluluğa rehberlik etmeye yardımcı olmak için bilgi ve anlayışlarını paylaşan kripto para ünitesi sanayisinin en yeterli fonlarından ve traderlarından kimilerini kendine çekti. Platformun kullanıcıları, bu traderların hareketlerine yatırım yapabiliyor ve karları paylaşabiliyor.

Blokopia, 21 katlı sanal bir gökdelen formunu alan ve Bitcoin’in toplam 21 milyon arzını simgeleyen Polygon üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse. Token sahipleri yahut ‘Bloktopyalılar’, sürükleyici bir sanal gerçeklik ortamında kripto para üniteleri hakkında sürükleyici içeriğe ve bilgilere erişebilecekler. Bloktopia sakinleri sanal gayrimenkul sahipliği, reklam geliri ve oyun yoluyla gelir elde edebiliyor. Bloktopia içinde sanal bir ofis açan Zignaly, önümüzdeki yıllarda patlaması beklenen bir alana erken bir bayrak dikiyor. İştirake ait olarak Zignaly CEO’su Bartolome Bordallo, şu açıklamayı yaptı:

Metaverse gelişmeye devam ettikçe ve daha fazla yaygınlaştıkça, birçok süreç ve konuşma sırf sanal alemlerde gerçekleşecek. Metaverse’in iş dünyasının geleceği için kıymetli bir yer haline geldiğine ve Bloktopia’da bir ofis kurarak talebin önüne geçtiğimize ve kullanıcılar ile traderların etkileşim kurması için büsbütün yeni yollar açtığımıza inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.