Alt Coin

Metaverse ve Göğüs Coin Patlaması: Bu 10 Coin Uçuyor

Bitcoin 41.000 doların üzerindeki pozisyonunu korurken Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) üzere altcoin’ler de yatay süreç görüyor. Bu sırada, haftanın son gününde 5 göğüs coin ve 5 metaverse coin en çok yükselişi yaşadı.  Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

En çok, bu 5 metaverse coin yükseldi

Son 24 saatte ivme kazanan metaverse coin projelerine bakıldığında, birinci sırada alanın öncülerinden biri olan Axie Infinity (AXS) yer alıyor. AXS, yüzde 17’lik bir artış yaşadı. Perşembe günü, AXS’in ardındaki şirket olan Sky Mavis, Axie’nin yaklaşmakta olan 20. oyun içi döneminde başlayacak bir dizi ekonomik değişikliği duyurdu. Esasen, PC ve taşınabilir oyun, çok daha az SLP ödül tokenı dağıtacak ve çevrimiçi arena savaşlarını ödüllendirmeye daha fazla odaklanacak.

AXS’in dışında poker oyunu Decentral Games ICE (ICE) yüzde 12.7 oranında kıymet kazanırken My Neighbor Alice (ALICE) yüzde 11.1’lik bir artış yakaladı. Aşağıdaki tweet’te de görüleceği üzere geçtiğimiz gün boyunca Binance Smart Chain (BSC) üzerinde en çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran Mobox (MBOX) yüzde 9.3, Cappasity (CAPP) isimli bir coin ise yüzde 9.2 yükseldi.

Bu 5 göğüs coin, performansıyla başkalarını geride bıraktı

Metaverse coin’lerin yanı sıra Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) üzere kriptolardan esinlenerek oluşturulmuş göğüs coin’ler de ivme kazandı. Günün en çok yükselen göğüs coin’i, yüzde 45.4 ile, geçtiğimiz gün süreç fiyatlarını azaltmak ismine Binance Smart Chain’e geçtiklerinin haberini veren Kawakami (KAWA) oldu.

İkinci sırada yüzde 31.6’lık Kitty Coin Solana (KITTY) yer aldı. KITTY, yakın vakitte Naxar isimli bir borsada listelenmesini kutlamak ismine 200.000 KITTY dağıttığını duyurdu. Üçüncü olarak Kawakami ekosisteminde yer alan bir staking mükafatı olan xKAWA (XKAWA) yüzde 17.3 artarken CorgiCoin (CORGI) yüzde 11.5, SHIBGF (SHIBGF) yüzde 9.8 yükseldi. SHIBGF, Kawakami farming sürecinde yer aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.