Alt Coin

Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi!

Bitcoin ve öteki büyük kripto para üniteleri hafif bir halde toparlanmaya devam ediyor. BTC 44.000 doların biraz üzerine çıkmışken metaverse ve göğüs coin projeleri yükseliş yaşamaya başladı. Kriptokoin.com olarak en çok artış yaşayan metaverse ve göğüs coin’leri aktarıyoruz…

Bu 9 metaverse coin son 24 saate damga vurdu

Geçtiğimiz 24 saat içerisinde metaverse coin projelerinde yükseliş yaşanmış üzere görünüyor. En çok artış yaşayan Ethermon (EMON) yüzde 55.6 oranında kıymet kazandı. İkinci olarak DeFi Land (DFL), yüzde 29.6’lık bir yükseliş gördü. DeFi Land, geçtiğimiz gün Fractal.is’te listelendi. Benzene (BZN) yüzde 19.4, Kalao (KLO) yüzde 15.9 arttı. War Riders isimli play to earn coin’ine güç veren Benzene, yakın bir vakitte CoinMarketCap’te listelendiğinin haberini verdi. Kalao ise Kalao Go Avax Snowman NFT minting aktifliğini gerçekleştirdi.

Öte yandan Avocado DAO (AVG) yüzde 14.9, Wilder World (WILD) ise yüzde 13.3 oranında paha kazandı. Avocado DAO, yakın bir vakitte DROPP ile paydaşlık kurdu ve şu anda bir çekiliş gerçekleştiriyorlar. Merit Circle (MC) yüzde 13.1, Polkacity (POLC) yüzde 11.7 ve son olarak IOI Token (IOI) yüzde 10.2 arttı.

Göğüs coin fiyatları da boş durmadı

Metaverse coin’lerin yanı sıra Dogecoin, Shiba Inu üzere büyük göğüs coin’lerden esinlenerek oluşturulmuş kimi altcoin’ler gün içinde artış yakaladı. Öncelikle Dogelana (DGLN) yüzde 30.7 artış yaşadı. DGLN’ı yüzde 24.9 ile Cake Monster (MONSTA) takip etti. Son olarak DogeGF (DOGEGF) yüzde 22.4 oranında bedel kazandı. Dogelana, yakın bir vakitte büyük bir NFT lansmanının gerçekleşeceğinin haberini verdi.

Cake Monster, yakın bir vakitte Chainlink VRF’yi Binance Smart Chain üzerine entegre ettiklerini duyurdu. Yeni çıkan “Eternal Cake Lottery” için rastgele sayılar çekmek için zincir üzerinde (on-chain) doğrulanabilir “randomness”ı kullanıyorlar. Son olarak DogeGF, daha evvel de bildirdiğimiz üzere, Facebook’un (ismi Meta olarak değiştirildi) kurucusu Mark Zuckerberg’in kardeşi Randi Zuckerberg tarafından desteklenmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.