Alt Coin

Metrikler Belirledi: İşte En Yeterli 20 Altcoin’in Listesi!

Kripto ve Blockchain ile teknolojinin geleceğine odaklanan bir Youtube kanalı olan Paul Barron Network, büsbütün his ve amplifikasyon datalarına dayanarak birinci 20 altcoin projesini sıraladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bilgilere nazaran en güzel 20 altcoin

Polygon (MATIC) %80,33 ile bir numarada geliyor. Avalanche (AVAX) %79.51 ile ikinci sıradayken LUNA %79.26 ile üçüncü sırada. Dördüncü sıradaki Arweave (AR) ise %78,57 ile çok güçlü bir performans sergiliyorlar. Binance Coin (BNB) %78.57, Elrond (EGLD) %78,06, Theta Network (THETA) %77.02’lik verisiyle öne çıktı. Sekizinci sıradaki Solana’nın (SOL) akabinde beklenmedik bir formda Hedera 9 numarada %76.82 ile birinci 10’a girdi ve Near Protocol (NEAR) 10 numarada %76.73 ile süreç gördü.

Geri kalan 10’luk kümeye bakıldığında %76.49 ile The Graph (GRT) ve %76.11 ile Algonrand (ALGO) karşımıza çıkıyor. Polkadot (DOT) on üçüncü sıradayken bunu Harmony (ONE), Fantom (FTM), Tezos (XTZ), Basic Attention token (BAT), Helium (HNT), Quant (QNT) ve XRP takip ediyor. On dördüncü sırada yer alan Harmony’nin ve Quant’ın amplifikasyonunun epey düşük olduğu, lakin genel hassaslığın yüksek olduğu göze çarpıyor.

Amplifikasyon modu etkileyici güçlendirmeye dayalı olarak bir projenin çekiş kazanma mümkünlüğünü ölçen ağ tesirine dayalı ve yüklü tesir katmanlarını tahlil ederken hassaslık, bir bilgi kesiminin olumlu, olumsuz yahut tarafsız olup olmadığını belirleme sürecine işaret ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.