Kripto Haber

Metrikler ve Veriler Konuşuyor: Dogecoin’den Bunları Bekleyin!

Dogecoin, bugün toplulukta en çok konuşulan paralardan biri olarak kendini kanıtladı. Aslında kripto analisti Aaryamann Shrivastava’a göre, ağ istatistikleri açısından en ufak hareketler bile DOGE’nin sosyal hacimlerde toplanmasına neden oluyor. Ancak analist, bu sefer durumun farklı olduğunu, DOGE’nin herkesin beslemesindeyken, hiçbir şey olmuyor gibi göründüğünü ve kelimenin tam anlamıyla, neredeyse hiçbir şeyin iyi olmadığını söylüyor.

Dogecoin (DOGE) uykuya mı daldı?

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere, Bitcoin (BTC) ve çoğu altcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) yaklaşırken, Dogecoin (DOGE) ondan uzaklaşıyor. Örneğin, yazı yazılırken, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 sentten %66,72’den fazla uzaktaydı.

Analist, fiyat hareketinden çok, yatırımcıların karlılığının da pek parlamadığını ifade ediyor ve Mayıs çöküşünden bu yana, kripto paranın karlılığının çoğu parça için %75’in altında kaldığını, aynı verinin, basın zamanında sadece %66 olduğunu belirtiyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Dolayısıyla, altcoin değerinin ihmal edilebilir toparlanması da grafiklerde herhangi bir büyüme için yer yaratmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.