Alt Coin

Microsoft Yöneticisi Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Dev Olacak!

Microsoft’ta dijital dönüşüm yöneticisi olarak misyon yapan Yorke Rhodes, önder altcoin Ethereum’un (ETH) harika özellikleri sayesinde ivme kazanacağına inanıyor. Microsoft yöneticisi Rhodes, ağın 2023 yılına kadar uygulamaların merkezi olacağını iddia ediyor.

Rhodes: Önder altcoin Ethereum, dApp merkezi olabilir

Dapps Radar’a nazaran, sistemde 9.000’den fazla merkezi olmayan uygulama var. Rhodes, Google ve Apple üzere klâsik uygulamalardan elde edilen gelirler düştükçe Ethereum’un 2023 yılına kadar Merkezi Olmayan Uygulama (dApp) Merkezi olacağını belirtti.

Rhodes’un 2023 varsayımı, Ethereum ağının Proof of Work sisteminden Proof of Stake’e geçişine bağlı üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu değişim, ağ için yeni bir çağı başlatacak. Geçiş, son aylarda Ethereum ile bağlantılı yüksek gas fiyatları ve ölçekleme meselesine büyük bir tahlil olarak görülüyor. Aslında, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, ağ için kimi kısa vadeli ölçeklendirme tahlilleri açıkladı.

Ethereum, CryptoKitties üzere merkezi olmayan uygulamalara giren birinci şirket olsa da, Solana ve Polkadot üzere daha yeni Blockchain’lerden gelen rekabet tehdidi altına girdi. Ethereum’un yeni sisteme geçişinin akabinde rekabetin daha da ivme kazanacağı kestirim ediliyor. Ethereum’un Proof-of-Stake sistemine geçişinin 2022’de tamamlanması bekleniyor. Ağın üzerine inşa edilmiş 3.000’den fazla DApp var. NFT’ler ve DeFi de Ethereum’daki tartışmasız önder dallardır. Yazım sırasında Ethereum, yüzde 3’lük bir düşüş ile 3.799 dolardan el değiştiriyor. Kripto para, 4.000 doları aşma uğraşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.