Alt Coin

Milyarder 3 Altcoin Belirledi: Bunlara Kurumsal Para Akacak!

Ünlü milyarder Mike Novogratz, kripto para düzenlemesi ve Fed’in 2022’deki siyaseti hakkında görüşlerini paylaştı ve belirlediği 3 altcoin projesine kurumsal para akacağını söyledi. Biz de Kriptokoin.com olarak ünlü milyarderin değerlendirmelerini okuyucularımız için derledik.

Mike Novogratz, bu altcoin projelerine işaret etti

CNBC Market Alert’in son kısımlarından birinde, Mike Novogratz devam eden kripto para ünitesi ‘benimseme döngüsü’ hakkındaki optimist beklentilerini paylaştı. Litecoin Magazine, ise Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Bu yüzden Mike Novagratz CNBC’ye devam ediyor ve 10 yıl ortadan sonra, kesintisiz, isteğe bağlı kapalılık, NFT’ler, Akıllı kontratlar üzere büyük gelişmeler kaydettikten sonra Litecoin (LTC)’yi listeden çekmelerini sağlamak için kâfi ‘gücü’ var. Rastgele bir testten geçmemiş bir kripto para için mi? İlginç!

Genel olarak, Digital Galaxy’nin CEO’su, Web3 sanayisine büyük bir kurumsal sermaye akışı gördüğü için, Web3 sanayisinin orta vadeli beklentileri konusunda istekli görünüyor. Birebir vakitte, CNBC’nin kullandığı kripto para tahtası, Mike Novogratz için 2017’den kalma iki görünüm ortasındaki konuşmayı göstermek için kullanıldı. Ünlü milyarder Litecoin’in birinci 5’te görünmesine şaşırdı.

Uzun vadeli Bitcoiner’a nazaran, yeni jenerasyon akıllı mukavele platformları Terra (LUNA) ve Solana (SOL), canlı bir topluluğa sahip ve geliştiriciler ve meraklılar tarafından açık bir ilgiye şahit oldu. ‘Dijital Gümüş’ün destekçileri, Litecoin’in savaşta test edilmiş güvenilirliği, güvenliği ve akıllı kontrat fonksiyonlarıyla güzel bilindiği için bu cins nutukları hak etmediğini söylüyor:

…kesintisiz, isteğe bağlı kapalılık, NFT’ler, Akıllı mukaveleler üzere büyük gelişmeler yolda.

Daha evvel Kriptokoin.com tarafından bildirildiği üzere, Litecoin’in varsayılan olarak süreç gizlemesinin aktifleştirilmesini ima eden MimbleWimble güncellemesi, Litecoin’in 2021 için kaydettiği ilerlemenin ana vazifesi olarak belirlenmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.