Alt Coin

Milyarder, 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Büyük Potansiyel Var!

Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, Blockchain dünyası genişledikçe ve geliştikçe sorun çözme pahasına sahip birkaç altcoin projesinde yükseliş öngörüyor. Kevin O’Leary, 5 altcoin projesine gözleri çeviriyor ve 3’ünde büyük potansiyel görüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Kevin O’Leary: Bu özelliklere sahip altcoin projelerini izleyin!

The Best Business Show’da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, kripto para ünitelerinin yalnızca alternatif para biçimlerinden fazla fonksiyonel “yazılım” olarak görülmesi gerektiğini söylüyor.

Yatırımcı, hangi Blockchain projelerinin izleneceğini belirlemeye gelince, klasik yazılım şirketleriyle tıpkı inceleme takımları ve vizyon sürecine sahip projelere güvendiğini söylüyor. Stratejinin gerçek dünyadaki bir örneği olarak katman-2 ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) ile uygulamalı yaklaşımını aktarıyor. Kevin O’Leary mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu sineması daha evvel görmüştüm. Yirmi iki yıl evvel, eğitim yazılımı yaptığımızda Learning Company’de yazılım mühendisleri yatırımcısıydım. O vakit nasıl yapıyorsam artık de o denli yapıyorum… Polygon’a yatırım yapmak istersem, Dubai’de yaptığım mühendislik grubuyla tanışmak istiyorum. Ekiple tanıştım, yaptıklarının vizyonunu duydum, ekonomik gerçekliğe sonuca, bunun potansiyeline baktım. Birincisi takım. Takımdaki değerli özellikleri işaretlersem – akıllı adamlar, âlâ mühendisler, düzgün strateji, âlâ küme – ilgilenirim.

Ünlü milyarder: Bu 2 altcoin’de güçlü potansiyele sahip!

O’Leary, birinci konseptin ötesinde, müspet bir ekonomik tesir potansiyelini de görmek istediğini söylüyor. Kevin O’Leary mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte ikinci test. Hangi ekonomik bedeli oluşturuyorlar? Polygon kelam konusu olduğunda, Ethereum’daki GAS fiyatlarını azaltmak için toplu süreçler makul bir fikirdir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir nedeniniz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem fiyatları daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Ünlü milyarder, açıklamalarının devamında HBAR’a dikkat çekiyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Olağanüstü bir grup, güzel mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en güzelini istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, oradaki kutuyu işaretleyin.

Kevin O’Leary: Solana (SOL) eşsiz tahliller arayan bir proje

Son olarak milyarder, akıllı mukavele platformu Solana’dan (SOL) eşsiz tahliller arayan bir proje olarak bahsediyor. Kevin O’Leary mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her şeyi hızlandırmak için sıkıntıları farklı bir biçimde çözmeye çalışıyorlar. Kutuyu denetim et. Bunun üzerinde kim çalışıyor? Sam Bankman-Fried ve takımı. Neden o cet bahse girmiyorsun?

O’Leary, kripto para ünitelerine kavramsal olarak farklı bakmanın kıymetini yineleyerek kelamlarını sonlandırıyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Onlar yazılım platformları. Kurumlara ‘Bitcoin’e yatırım yaptığım için beni eleştiriyor musunuz? Microsoft’ta büyük bir duruma sahipsiniz ve Yahoo’da yüzde beş tartıya sahipsiniz. O nedir? Bu yazılım. ‘Neden birebir şeyi Bitcoin’de yapmıyorsunuz? Neden Ethereum’da değilsin? Neden HBAR ve Polygon’da değilsin? Neden Serumda değilsin? Neden Helium’da değilsin?’ Bu halla, sadece halka açık yazılım şirketlerine yatırım yapacağımı söylemek sıkıntı. Bir gün kripto paralar ve tüm bu yazılım platformları S&P’nin 12. kesimi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.