Alt Coin

Milyarder, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Potansiyel Büyük!

Ünlü yatırımcı Kevin O’Leary, yakın vakitte Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) hakkındaki fikirlerini paylaştı. Altcoin projelerini mercek altına alan milyarder, gruplarla tanıştığını ve nasıl karara vardığını paylaşıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Kevin O’Leary, 3 altcoin projesini pahalandırıyor

The Best Business Show’da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, kripto paranın alternatif bir para biçiminden fazla “yazılım”a dönüştüğü görüşünü açıkladı. Kripto projelerini incelemek için gerisindeki takıma ve vizyonlarına bakmak da dahil klasik yazılım şirketlerinde yaptığı üzere benzeri bir süreç kullandığını kaydetti. Bir kripto projesine yatırım yapma yaklaşımını açıklamak için Polygon örneğini kullandı:

Polygon’a yatırım yapmak için Dubai’deki mühendislik takımıyla tanışmak istiyordum. Grupla tanıştım, yaptıklarının vizyonunu duydum, ekonomik gerçekliğe ve sonuca, bunların potansiyellerine baktım… Birinci kural gruptur. Kadrosu değerlendirirsem, âlâ mühendisler, düzgün strateji, âlâ küme, ilgileniyorum…

O’Leary, ikinci kriteriyle devam ediyor:

İşte ikinci test. Hangi ekonomik kıymeti yaratıyorlar? Polygon kelam konusu olduğunda, Ethereum’daki gas fiyatlarını azaltmak için toplu süreçler makul bir fikir. Bunu sürdürmek için ekonomik nedenimiz var. Paradan tasarruf edersiniz. Süreç fiyatları daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Hedera (HBAR) ve Solana (SOL)

Milyarderin testlerini geçen bir diğer proje örneği de Hedera (HBAR):

Mükemmel takım, âlâ mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en düzgününü istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, oradaki kutuyu işaretleyin.

O’Leary son olarak, Solana (SOL) hakkında şunları söylüyor:

Her şeyi hızlandırmak için sıkıntıları farklı bir yolla çözmeye çalışıyorlar. Bunun üzerinde kim çalışıyor? FTX borsası kurucusu Sam Bankman-Fried ve takımı. Neden o cet bahse girmiyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.