Alt Coin

Milyarderler ve Kurumlar Bu Altcoin’e İlgi Gösteriyor: Fırlayabilir!

Ünlü yatırımcı Kevin O’Leary geçtiğimiz günlerde bir yatırım olarak altcoin projesi Polygon (MATIC)’e olan ilgisini lisana getirdi. MATIC ekosisteminde 7.000 dApps’ye güç sağlayan değerli bir kilometre taşı olduğu için Polygon Network’ün piyasa kıymetinde bir artış görünüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ünlüler ve kurumsal yatırımcılar bu altcoin projesiyle ilgileniyor

Polygon, ekosisteminde 7.000’den fazla merkezi olmayan uygulamayı destekleyen kıymetli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu, Polygon ağındaki on-chain aktivitede bir artışa neden oldu ve piyasa kapitalizasyonunu daha da yükseltti. Ethereum ölçeklendirme tahlili artık göğüs coin’i Shiba Inu ile omuz omuza bulunuyor.

Son kripto kan banyosu sırasında, büyük cüzdan yatırımcıları 1,6 milyon dolar pahasında MATIC tokeni biriktirdi. Birikim, Ethereum ölçeklendirme tahlili için bir yükseliş anlatısını körükledi. Ünlü bir yatırımcı ve teşebbüsçü olan Kevin O’Leary, kısa mühlet evvel MATIC’e olan ilgisini ortaya koydu:

Hangi ekonomik bedeli yaratıyorlar? Polygon kelam konusu olduğunda, Ethereum’daki gaz fiyatlarını azaltmak için toplu süreçler akla yatkın bir fikir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir nedeniniz var. Paradan tasarruf edersiniz. Süreç fiyatları daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Bu ortada, idaresi altında 82 milyar dolar kıymetinde varlığa sahip bir finans kurumu olan VanEck, yedi kriptolu bir çoklu kripto para ünitesi fonu başlattı. Fon, MATIC’in yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Solana, Tron ve Avalanche’ı içeriyor.

Altcoin fiyat trendini kıymetlendiren analistler, yükseliş trendinin devam edeceğini varsayım ediyor. WalterCripto takma isimli bir kripto analisti ve traderı, MATIC fiyat eğiliminin kısa vadeli yükseliş momentumu gösterdiğine inanıyor.

FXStreet analistleri ise, MATIC rahatlama rallisinin altcoin fiyatını 2 dolara gönderebileceğini iddia ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.