Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist, 15x Yapabilecek 7 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto piyasası düşüş eğilimini savunurken, birden fazla altcoin projesinin son 24 saatlik kazanımları kırmızı tarafta. Bu yazıda, milyon aboneli Youtube analisti Alex Becker’in 15x beklediği 7 altcoin projesini, iddiaların sertlik bulundurmadığını akılda tutarak inceleyelim.

Alex Becker’in listesinden, 2022’de takip edilebilecek 7 altcoin

Analistin 15x beklediği birinci altcoin Solana (SOL), DeFi tahlilleri sağlamak için Blockchain teknolojisinin müsaadesiz tabiatına dayanan, epeyce fonksiyonel bir açık kaynak projesidir. Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de başlatıldı. SOL 135.47 dolardan süreç görüyor ve piyasa pahası 42 milyar doların üzerinde, bu da SOL’un 5. sırada kalmasına yardımcı oluyor.

Bahsedilecek bir sonraki potansiyel altcoin Avalanche (AVAX), mutlaklık mühleti (finality) ile ölçülen Blockchain sanayisindeki en süratli akıllı kontratlar platformudur. Tıpkı vakitte AVAX epey süratli, düşük maliyetli ve etraf dostudur. Analiste nazaran AVAX âlâ satın alma fırsatlarına sahip değil, fakat bir mühlet daha piyasa düzeltmesine dayanabilirse, potansiyel olarak pump dalgalarını çoğaltabilir.

Listedeki üçüncü proje Polygon (MATIC), Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için birinci güzel yapılandırılmış, kullanımı kolay platformdur. MATIC 2,04 dolardan süreç görüyor ve piyasa pahası 14 milyar doların üzerinde. Analiste nazaran 2022’de yatırımcıların dikkatini çekebilecek bir altcoin.

Bahsedilecek bir sonraki altcoin Fantom (FTM), kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı mukavele platformudur. FTM 2.26 dolardan süreç görüyor ve piyasa kıymeti 5 milyar doların üzerinde.

Sıradaki altcoin Cosmos (ATOM), Blockchain sanayisinin karşılaştığı “en sıkıntı problemlerden” kimilerini çözmek için kendi tahlil prosedürlerini sunuyor. Bitcoin tarafından kullanılanlar üzere “yavaş, kıymetli, ölçeklenemez ve etrafa zararlı” PoW protokollerine bağlı bir Blockchain ekosistemi sağlayarak bir panzehir sunmayı amaçlıyor.

Listedeki bir sonraki potansiyel altcoin Terra (LUNA), fiyat istikrarlı global ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat stablecoin’leri kullanan bir Blockchain protokolüdür. Projenin web sitesine nazaran Terra, fiyat istikrarını ve fiat para ünitelerinin geniş çapta benimsenmesini Bitcoin’in (BTC) sansür direnciyle birleştirir ve süratli ve uygun fiyatlı ödemeler sunar.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listedeki son proje Moonriver (MOVR). Moonriver, Kusama’da Ethereum uyumlu, akıllı kontratlı bir “para chain”dir. Kalıcı olarak teşvik edilen bir canary ağı sağlayan Moonbeam’e eşlik eden bir ağ olması amaçlanmıştır. MOVR’nin fiyatı 150.28 dolar ve piyasa kıymeti yaklaşık 413 milyon dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.