Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist, Aldığı 8 Altcoin’i ve Kestirimlerini Paylaştı!

Tanınan kripto para analisti Coin Bureau, 2022 kripto stratejisini ayrıntılandırıyor ve bu ay piyasa genelindeki düşüş sırasında satın aldığı altcoin projelerini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coin Bureau: Düşüşte bu 4 altcoin projesinden satın aldım!

Milyonluk aboneli analist Coin Bureau, düşüşte satın aldığı altcoin projelerini açıkladı. Analist satın alma tipinin Cosmos Network‘ü toplam portföyünün %4,5’ine kadar yükselttiğini söylüyor. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto piyasası Aralık ayında temelde çöktü, bu yüzden bu türlü bir durumda rastgele bir rasyonel kişinin yapacağı şeyi yaptım: tabandan satın aldım. BTC, ETH, MATIC, FTM ve ATOM’a yöneldim. Bunun nedenini merak ediyorsanız, ATOM’un kripto para ünitesi için birlikte çalışabilirlik merkezi olması ve en büyük kripto para Blockchain’lerinden kimilerinin Cosmos SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) kullanılarak oluşturulmuş olmasıdır…

Coin Bureau, portföyündeki altcoin’leri paylaştı

Analist, daha sonra portföyünü daha da açıklayarak portföyünün %31’inin ETH, %21,5’inin BTC, %13’ünün akıllı mukavele platformu Solana (SOL), %9’unun birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot (DOT)’ta ve yüzde 3’ünün Helyum (HNT) ve % 3’ünün altın takviyeli kripto para birimi PAX Gold (PAXG)’ta olduğunu söyledi.

Analist daha sonra, 2022 için ticaret stratejisinin, iki temel nedenden ötürü Ethereum üzere akıllı mukavele platformları dışında, NFT’ler için altyapı sağlayan kripto para ünitelerini biriktirmeye başlamak olduğunu söyledi. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2022’deki planım, ETH üzere akıllı kontratlı kripto paralarının ötesinde NFT’ler ve bunlarla ilgili nişler için altyapı sağlayan kripto projelerini almaya başlamak ve bunun iki nedeni var. Birinci olarak, bilhassa merkezi olmayan dijital kimlikler kelam konusu olduğunda, NFT’lerin kripto para ünitesinin geleceğinde kritik bir rol oynayacağına hakikaten inanıyorum… NFT paralarını almayı planlamamım ikinci nedeni, düzenlemelerle ilgili. Daha evvel bahsettiğim üzere, FATF (Finansal Hareket Vazife Gücü) kripto tekliflerini katılaştırdı ve NTF’leri dijital varlıklar olarak tanımıyor, bu da FATF’nin ülkelerin uygulamasını istediği tüm acımasız ve distopik şeylerin NFT’ler için geçerli olmadığı manasına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.