Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir!

Milyon aboneli Youtube kanalı Coin Bureau analisti “Guy”, dev hacimli 7 altcoin projesinin 2022 yol haritasını ve dönüm noktalarını paylaşıyor. Bu yazıda, Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Guy’un listesini inceleyelim.

Altcoin projeleri 2022 maksatlarına hazırlanıyor

  • Yaklaşan birinci dönüm noktası, Axie Infinity’nin (AXS) katman 2 ölçeklendirme tahlili Ronin sayesinde Ethereum ağının ağır vakitlerine bulduğu tahlil. Ronin yakında halka açılacak ve onaylayıcılarının, Blockchain’deki tüm süreç fiyatlarını ödemek için de kullanılacak olan RON token stake etmesi gerekecek. Ayrıyeten, FTX borsası RON için bir vadeli süreç mukavelesi listeledi.
  • Yaklaşan ikinci dönüm noktası, birincisi kadar eşit derecede kıymetli; Ethereum’un ETH 2.0’ın bir kesimi olarak PoS düzeneğine resmi geçişidir. Birleşmenin bu yılın 1. yahut 2. çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ethereum 2.0 %50 tamamlandı ve gas fiyatlarını kalıcı olarak indirmeyi hedefliyor.
  • Üçüncü kripto dönüm noktası, pek çok kişinin dikkat etmediği ve Solana’nın gerçek mainnet lansmanı. Solana teknik olarak hala beta kademesinde. Asıl mainnet bu yıl Mart ayı civarında yayınlanacak. Solana 2022’de çoklu blok üreticilerini tamamlamayı ve sekiz blok üreticiye sahip olmayı hedefliyorlar. İkinci kilometre taşı, on-cahin yönetişimin tanıtılması.
  • Sıradaki dönüm noktası, Cardano’nun birinci DeFi dApp’lerinin hayata geçmesi. ADA, son ayı çöküşü sırasında önemli darbe aldı, zira yatırımcıları, akıllı mukavele fonksiyonunun tamamlanmasından sonra Dapp’lerde kimi aksaklıklar görüldü. Bu dApp’lerin, Eylül güncellemesini takiben ADA için oluşturulması bekleniyor. En büyük üç Cardano projesi şu anda SundaeSwap (SUNDAE), Ardana (DANA) ve Meld’dir (MELD).
  • Beşinci ve altıncı dönüm noktaları; Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE). LTC ve DOGE, Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer’dan direkt bir alıntı olan ek PoW sayesinde birleştirilebilir. Bu, LTC için çok fazla talep ve buna bağlı olarak çok sayıda olumlu fiyat hareketini tetikliyor. Dogecoin, nümüzdeki aylarda tamamlanması beklenen sekizden fazla kilometre taşını bekliyor.
  • Yaklaşan yedinci kripto dönüm noktası, Polygon (MATIC) ile ilgili. Polygon, PoS Blockchain’de konuşlandırılan düzinelerce tanınan Ethereum dApp’i tarafından TVL’de 5 milyar dolar ile Ethereum’un ölçeklendirme tahlilinde başkan katmanıdır. Altcoin projesi 5 ek ölçeklendirme tahlili üretme sürecinde ve en çok talep oluşturması mümkün ikisi Polygon Maiden ve Polygon Zero’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.