Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Patlama Yapabilir!

Kripto para haberlerine ve projelerine odaklanan bir Youtube kanalının yaratıcısı  Ben Armstrong (BitBoy Crypto), altcoin projelerine yönelik varsayımlarını aktarırken yükseleceğini düşündüğü projeleri ayrıntılandırıyor. Yazıya başlamadan evvel, bunların sırf analist kestirimleri olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları paylaşıyoruz…

BitBoy Crypto, en yeterli 5 altcoin projesini seçti

Armstrong, en çok yükseleceğini düşündüğü birinci coin’in FTX Token (FTT) olduğunu söylüyor. Sam Bankman-Fried’ın kripto borsası FTX’in kurucu ortağı olması, Armstrong’un projeye güvenmesini sağlamış üzere görünüyor. Kurumsal yatırımcıların da portföylerine eklemeyi düşündükleri için coin’de çok fazla üst istikametli potansiyel beklediğini söyledi. İkinci seçimi THORChain (RUNE) oldu. Armstrong’un projenin yükseleceğini düşünmesinin ana nedeni, projenin ana ağını başlatmayı yahut kendi zincirine geçmeyi planlaması. dedi Armstrong. Mainnet geçişinin 2022’nin birinci çeyreğinde gerçekleşeceği kestirim ediliyor.

Üçüncü seçimi, düşük süreç maliyetlerine ve sürate odaklanan bir Blockchain olan Avalanche (AVAX) oldu. Özellikleri misal olduğu için ağı “bir sonraki Solana” olarak algılıyor. AVAX’ın DeFi’ı benimsediği ve risk sermayesi parasını çektiği birebir yolu izlediğine inanıyor. Dördüncü seçimi, elinde en çok tuttuğu altcoin olan Ethereum oldu. Analist, “ETH ile yanlış gidemezsiniz,” diyor ve “Ethereum dengeli ve sonsuza dek var” tabirlerini kullanıyor. ETH’nin tarihi boyunca Bitcoin’den daha yeterli performans gösterdiğini belirtiyor ve göstermeye devam edeceğine inanıyor. ETH’nin Ocak yahut muhtemelen Şubat ayında 10.500 dolar civarında tepe yapacağını varsayım ediyor.

Son seçimi Polygon (MATIC) oldu. Bu altcoin’in ETH fiyatına paralel hareket etme eğiliminde olduğunu düşünen Armstrong, yüksek fiyatlardan kaçınmak için kullanıldığını söylüyor. Armstrong, “Ethereum birçok istikametten kendi muvaffakiyetinin kurbanı. Yani Ethereum yükseldiğinde, gas fiyatları de artar. Polygon da gas fiyatlarını çözmek için katman-2 protokolü,” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.