Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Dev Hareketler Yapabilir!

Bitcoin ve altcoin piyasasında her gün birçok değişiklik oluyor. YouTube’da 1 milyonun üzerinde abonesi olan Altcoin Daily, “büyük bir hareket yapacağına” inandığı altcoin’leri ve ağlarındaki son haberleri aktardı.

Altcoin Daily, bu kriptolarda büyük atılımlar bekliyor

Analistin dikkat çektiği birinci kripto para, Polygon oldu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Reddit kurucu ortağı, Web 3.0 çalışmaları için Polygon ile 200 milyon dolarlık bir teşebbüs oluşturuyor. İnsanların çevrimiçi irtibat kurmasının daha âlâ yollarını keşfeden projeler, toplumsal medya için web 3.0 tahlillerini Polygon’un üzerine inşa edilecek.

Analist, Ethereum ölçeklendirme tahlili Aztec’in, Ethereum ölçeklendirme tahlillerinde kullanılmak üzere 17 milyon dolarlık bir fon topladığının da haberini verdi. Analistin radarındaki bir öteki coin olan Chainlink âlâ bir hafta geçirdi. Chainlink, bir NASDAQ konuşmasında ve Gardner raporunda yer aldı. Geçen gün, bir hava durumu sistemi olan Accuweather, Chainlink node’unu başlattı.

Analistin listesinde dördüncü sırada yer alan Nexo, NFT dayanaklı borç verme hizmetini başlattı ve NFT’ler tarafından desteklenen bir kredi hizmeti sunan birinci kripto kredi kuruluşu oldu. Kullanıcıların artık NFT satmaları gerekmiyor, NFT’lerinin karşılığında ödünç alabiliyorlar. Son olarak, tanınan altcoin SOL’un gerisindeki proje olan Solana üzerinde web 3.0 projesi başlatıldı. Vybit isimli bu platform, kullanıcıları ve küratörleri ürettikleri kıymet için ödüllendiren yeni ve geliştirilmiş bir toplumsal medya kripto para ekosistemi olarak tanımlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.