Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin, Önemli Kâr Getirebilir!

Milyon aboneli BitBoy Crypto analisti, 2022’ye yönelik “ciddi kâr potansiyellerine” sahip olabilecek 5 altcoin projesini paylaşıyor. Listede projelerin 2021 performanslarını ve analistin beklentilerini bulabilirsiniz.

Analist 2022 için 5 altcoin projesi belirledi

Birinci aday, Ethereum ve Polygon üzerine inşa edilen Ojamu (OJA). Proje, Blockchain yapay zeka NFT’leri ve dijital pazarlama ortasındaki boşluğu dolduran Singapur merkezli bir cross chain platformdur. Analiste nazaran Ojamu, Ethereum, Polkadot, Solana ve Polygon üzere önde gelen Blockchain protokollerinden sanayi datalarını bir ortaya getiriyor. OJE token, şu anda UniSwap, QuickSwap ve Polygon mainnet’te yayında. Analiste nazaran gelecek vadeden bu proje, çok sayıda yeni yatırımcısı ve ortağıyla birlikte 2022 için yığılmış bir yol haritasına sahip.

İkinci altcoin ise Trader Joe, tek noktadan merkezi olmayan, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapan ticaret platformudur. Avalanche ağındaki bir numaralı DEX olarak bilinir. İnsanlar bu platformu ticaret yapmak, kaldıraç, takas, stake, farkming, ödünç vermek ve ödünç almak için kullanabilir. Analiste nazaran 21 Kasım’dan bu yana performansı 2022 için yeşil ışık yakıyor.

Listedeki üç numara Energy Web Token (EWT), güç bölümü için daha fazla uygulama geliştirmeyi desteklemek ve geliştirmek için tasarlanmış Blockchain tabanlı bir sanal makine olan Energy Web Chain’in ardındaki operasyonel token’dir. Analiste nazaran EWT verimliliğe kıymetli katkılar sağlayacak ve araba üretimine yardımcı olacaktır.

Bahsedilecek bir sonraki altcoin DODO, eşsiz proaktif piyasa yapan (PMM) algoritması, AMM’dan daha uygun likidite ve fiyat istikrarı sunmayı amaçlayan bir DeFi protokolü ve likidite sağlayıcısıdır. Kısaca DODO’nun vizyonu ticaret için likidite sağlamaktır. Proje son güncellemesinde v1.5’i tanıttı. Bu özellik, bir kişinin siparişi için en âlâ fiyatı bulmak için çok sayıda likidite kaynağını bir ortaya getiriyor.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listede son olarak, metaverse coin projesine göz atalım. Star Atlas (ATLAS), Solana Blockchain tabanlı, uzak bir gelecekte kurulmuş bir AAA devasa çok oyunculu metaverse’dir. Bu dünyada, uzay gemileri NFT’leri satın alabilir yahut oyun içi yönetişim yoluyla siyasi kararlar alabilirsiniz. Analiste nazaran oyna-kazan oyun platformlarını pahalandırmak isteyen ATLAS’ı inceleyebilir. Projenin NFT tavanlı staking seçenekleri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.