Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin’e Bakın! Kazandıracak

Milyon aboneli BitBoy Crypto analisti, 2022’de uzun vadeli yarar sağlayabilecek 5 altcoin projesi paylaşıyor. Bu yazıda, kestirimlerin katılık bulundurmadığını akıl tutarak, analistin yükseliş beklediği temel nedenleri inceliyoruz. İşte ayrıntılar…

İşte 2022 için takip edilebilecek 5 altcoin

Analistin birinci bahsi, Polkadot’un merkezi olmayan finans ağı ve likidite merkezi Acala Token (ACA) oluyor. Fakat, ACA şimdi borsalardan satın alınamadığı için analist geliştiricilerinin bir mühlet daha bekleyeceğini söylüyor. Birinci etaptaki bu “süper kullanıcılar” rastgele bir aygıt projesini hakikaten merkezi olmayan hale getirmek için kıymetli bir adımdır. Analiste nazaran bu dönüm noktasına sahip olmak, 2022’de ACA yükselişine yardımcı olacak.

Uzun vadede yarar sağlayabilecek ikinci altcoin ise Ripple (XRP). Analiste davaya karşın Ripple’nin büyüdüğünü ve güç kredileri ve NFT’lerle paydaşlık kurduğunu paylaşıyor. XRP yatırımlarının talih olmadığının bir kanıtı de, Ripple CEO’su Jed McCaleb’in devasa XRP varlıklarını satmamış olmasıdır.

Listedeki üçüncü altcoin FTX Token (FTT), 8 Mayıs 2019’da başlatılan kripto türevleri borsası FTX’in lokal kripto para ünitesidir. FTX’in gerisindeki grup, borsalarda problemler bulan ve tahlil arayan en büyük kripto traderlerinin kimilerinden oluşuyor. Analiste nazaran global düzenlemelerle FTT 2022’de daha uygun olacak. Bu nedenle 3.sırada konumlanıyor.

Bahsedilecek bir sonraki altcoin ise Phantasma (SOUL). Blockchain, dApp geliştiricileri ve kurumsal müşteriler için irtibat, cümbüş, pazar yerleri ve on-chain depolama tahlilleri için dijital eserler ve hizmetler için tasarlanmıştır. Analiste nazaran Phantasma, metaverse başkanlardan biridir. Proje, bugünlerde birçok NFT projesinde eksik olan çalışmaları üzerinde daha fazla denetim sağlıyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız listedeki son altcoin ise Raydium (RAY). Raydium, DEX platformu Serum için Solana Blockchain üzerine kurulmuş AMM ve likidite sağlayıcısıdır. Başka AMM’lerden farklı olarak Raydium, merkezi bir limit buyruk defterine on-chain likidite sağlar. Analiste nazaran Raydium’u kullanmak için Solana Blockchain için SLP cüzdanına muhtaçlık duyuluyor. Bu nedenlerle 2022’de izlenebilecek bir öteki değerli altcoin projesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.