Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 DeFi Altcoin’i İnanılmaz Artabilir!

Tanınan kripto analisti Ben Armstrong, 2022’de azamî kar elde edebileceğini düşündüğü 5 DeFi altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için bir göz attık.

Analistin maximum kar için takip ettiği DeFi altcoin projeleri

Aave (AAVE)

Aave, mevduat ve borçlanma varlıklarından faiz kazanmak için açık kaynaklı ve gözetimsiz bir likidite protokolü. Aave, TVL’de 11 milyar doları aşan bir numaralı multi-chain DeFi protokolü. Aave, geliştiricilerin flash kredileri için tasarlanmış olduğundan kullanıcıların sıfır teminatla ödünç almalarına imkan tanıyor. Analiste nazaran bu durum altcoin’i uzayın mutlak devi yapıyor.

PancakeSwap (CAKE)

Analiste nazaran, PancakeSwap (CAKE), oyundaki en lezzetli otomatik piyasa yapan (AMM) ve 5 milyardan fazla TVL’si var. Analist, PancakeSwap’ın, kullanımının epey kolay ve alandaki en eksiksiz DeFi projesi olduğunu belirtiyor. Bu yüzden yakın gelecekte azamî kar elde edebilecek ikinci platform olduğunu düşünüyor.

Raydium (RAY)

Raydium, Serum DEX için Solana üzerine şurası bir AMM ve likidite sağlayıcısı. Analiste nazaran Raydium, en düzgün fiyat takaslarını elde etmek için Solana ile etkileşime giren en güzel görünen bölme protokolü. Analist, RAY’ın, token lansman aktifliklerine erişimin yanı sıra cömert stake seçenekleri de dahil olmak üzere sahiplerine bir dizi avantaj sunduğunu belirtiyor.

Trader Joe (JOE)

Trader Joe, yalnızca takas ve ticaret için bir DEX değil, ayrıyeten stake etme, randıman çiftçiliği, borç verme ve topluluk idaresi üzere bir dizi aygıt özelliği sunuyor. Analiste nazaran, kullanıcıların tek bir tıklama ile token’leri LP token’lerine dönüştürmelerini sağlayan ZAP isimli olağanüstü bir özelliği var.

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean, kullanıcıların bilgilerini ERC 20 bilgi token’leri aracılığıyla paraya çevirerek, gerçek bedelini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Analiste nazaran Ocean, önemli dalgalar yaratmaya hazır, bu yüzden listede bahsedilecek son platform.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.