Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5’i En Düzgün Metaverse Coinler!

Kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy, piyasada düşük bir bedele sahip 5 metaverse coin’i belirlediğini söylüyor. Pekala, Guy’ın kelam ettiği metaverse coinler hangileri? Kriptokoin.com olarak paylaşıyoruz…

Coin Bureau’ya nazaran takip edilmesi gereken metaverse coinler hangileri?

Kanalın sunucusu, 1,7 milyon YouTube abonesine, kullanıcıların sanal gayrimenkul ve üzere NFT’ler toplayabilecekleri Blockchain tabanlı bir Play-to-Earn oyunu olan Axie Infinity’yi (AXS) anlatıyor. Analiste nazaran AXS, arsa ekosisteminin tarihî bedeli nedeniyle birinci beş listesinde yer alıyor.  Daha sonra Guy, 90.000’den fazla dijital gayrimenkul alanına sahip olan ve kullanıcıların kendi topraklarında konserler ve partiler üzere etkinlikler düzenlemesine imkan tanıyan Decentraland’i (MANA) gündeme getiriyor. Guy’a nazaran, bu ekosistemdeki emlak şu anda satılmış durumda.

Guy daha sonra oyuncuların dijital gayrimenkul varlıklarını oluşturabileceği, sahiplenebileceği ve bunlardan para kazanabileceği özelleştirilebilir bir sanal dünya olan The Sandbox’a (SAND) geçiyor. Analiste nazaran kullanıcılar çeşitli dijital tecrübeler oluşturmak için The Sandbox’taki topraklarını kullanabilir ve hatta burayı zenginleştirmek için SAND tokenlarıyla alanı doldurabilir.  

Son olarak Guy, sanal yerler etrafında odaklanan daha az bilinen iki metaverse projesi olan Bit.Country (NUUM) ve Aavegotchi’yi (GHST) gündeme getiriyor. Bit.Country, kullanıcı tarafından oluşturulan metaverse kaynakları, uygulama çerçevesi ve altyapıdan güç alan Blockchain’dir. Guy’a nazaran, Bit.Country kısa mühlet evvel Kusama ekosisteminde 100 milyon doların üzerinde bir parachain slot’ı kazandı. Aaevegotchi, iştirakçilerin dünyayı keşfetmek için kullanılan oynanabilir NFT avatar karakterlerini satın alıp büyütebilecekleri, Ethereum üzerine konseyi bir kripto koleksiyon oyunudur. Guy’a nazaran, gelişmiş teknolojisi onu farklı kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.