Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 6 Altcoin, Dev Atılım Yapabilir!

1.18 milyonluk abonesi olan Altcoin Daily isimli bir Youtube kanalına nazaran 6 altcoin, 2022’de büyük bir ivme kazanarak dev atılımlar yapmaya hazırlanıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin Daily’nin işaret ettiği coin’ler

Altcoin Daily’nin dikkat çektiği birinci altcoin, Solana (SOL) oldu. Solana’nın Phantom cüzdanı, dokuz ayda aylık 1.8 milyondan fazla etkin kullanıcı büyümesiyle en tanınan sıcak cüzdanlarıdır. Phantom stake’i, Nisan 2021’de beta testinden geçiyordu ve Temmuz’daki 40.000 kullanıcıdan Aralık’ta 1.8 milyon kullanıcıya %4400 artış gördü. İkinci olarak Polkadot (DOT)’a dikkat çekiliyor. Geçen yıl Polkadot, çoklu zincirinin son lansman kademesi olan Parachain’leri piyasaya sürmeye başladı.. Analiste nazaran yüz binlerce destekçisi olması nedeniyle DOT, 2022’de büyük bir ralliye hazırlanıyor.

Üçüncü sırada, Cardano (ADA) yer alıyor. 2021’deki toplam geliştirme aktivitesinde Cardano listenin başında yer alıyor. Cardano’nun ekosistemi büyük bir süratle büyüyor. Bahsedilen bir öteki coin, Polygon (MATIC) oldu. 2021’de 100 milyondan fazla cüzdan, 3.000’den fazla uygulama, bir milyardan fazla süreç üzere büyük kilometre taşlarını gerçekleştiren Polygon, D&G, NFL, Macy’s üzere büyük markalar ile çok şey başardı.

Beşinci sırada, Chainlink (LINK) yer alıyor. Analiste nazaran 75 milyarın üzerinde toplam kilitli kıymeti, 1.000’in üzerinde yıl sonu entegrasyonu ve çok daha fazlası için üstel bir büyümeye sahiptir. 2022’de Chainlink için CCIP’nin piyasaya sürülmesi, link staking’in faaliyete geçmesi ve işletmeler için soyutlama katmanı olmak üzere üç büyük teşebbüsü var. Listedeki son coin Aave (AAVE) oldu. Aave topluluğu, süreç fiyatı olmaksızın oylamayı aktifleştirmek ve ağdaki kullanıcılar için yönetişimi kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor. Analiste nazaran bu, gelecek yıl Aave için büyük bir ivme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.