Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, En Düzgünlerden Olabilir!

Milyon aboneli Youtube kanalı Coin Bureau analisti, Tezos’un (XTZ) evrim odaklı mimarisi nedeniyle “en güzel altcoin projelerinden” biri olmaya hazırlandığını söylüyor. Bu yazıda, varsayımların mutlaklık bulundurmadığını akılda tutarak, analist Guy’ın Tezos (XTZ) yorumlarını inceleyelim.

Altcoin projesi piyasa devleri ortasına katılmaya hazırlanıyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız “Guy”, yakın tarihli YouTube yayınında, Ethereum rakibi Tezos’un baskın altcoin projelerinden biri olabileceğini söyledi. Görüntünün bir kısmında analist, Tezos’un adaptasyon yeteneğinden bahsediyor:

Tezos, sadece hayatta kalmakla kalmayıp birebir vakitte gelişebilmesi için açıkça gelişmek üzere tasarlanmış birkaç kripto para ünitesinden biridir. XTZ, en yeterli kripto para ünitelerinden biri olma yolunda ilerliyor.

2018’de piyasaya süren XTZ, sıfırdan uzun vadeli yükseltilebilirlik, açık iştirak, işbirliği ve akıllı mukavele fonksiyonelliğini kapsayacak formda tasarlandı. Projenin web sayfasına nazaran Tezos, yönetişim ve açık kaynak platformundan, ağın Blockchain teknolojisini benimseme ve kullanımının önündeki kıymetli manileri ele almasına müsaade veriyor.

Analistin beklentileri

Analist, Tezos’un birinci devirlerinde Bitcoin ve Ethereum’un büyüme oranıyla karşılaştırıldığında, birkaç yıl piyasaya ısındıktan sonra nispeten düşük bedelde kaldığını belirtti. XTZ’nin özgün ICO fiyatından yalnızca 10 kat daha fazla olduğunu, başka altcoin devlerinin bu müddet zarfında 20 kattan fazla bedel kazandığını açıkladı. Analist, Tezos Vakfı ve kurumsal yatırımcıların XTZ satmasını, fiyat için potansiyel bir baskılayıcı olarak yorumluyor. Bununla birlikte, şimdiye kadarki düşük fiyat hareketine karşın XTZ için olumlu bir senaryo öngörüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.