Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin Fiyatını Katlayacak!

Milyonluk Youtube kanalı Coin Bureau analisti, altcoin Tezos’un (XTZ) mevcut boğa koşusu sırasında evvelki ATH düzeylerini tekrar yakalamak için muhtaçlık duyduğu katalizörleri paylaşıyor. Gelin, XTZ’nin 2022 yol haritasına ve analistin fiyat varsayımlarına göz atalım.

Analist XTZ’nin fiyatının ikiye katlanabileceğini düşünüyor

“Guy” lakaplı analist, yeni bir görüntüde 1.84 milyon YouTube abonesine Ethereum (ETH) rakibinin her ortama ahenk sağlamasının uzun vadeli beklentilerinin anahtarı olduğunu söyleyerek başlıyor:

Tezos, sadece hayatta kalmakla kalmayıp tıpkı vakitte gelişebilmesi için açıkça gelişmek üzere tasarlanmış birkaç kripto para ünitesinden biridir.

Analist, bilhassa Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un tıpkı mühlet içinde nasıl performans gösterdiğiyle ilgili olarak, XTZ fiyatının üç yıl sonra hala düşük pahada kaldığını belirtiyor:

XTZ, öbür kripto para ünitelerinin birçoklarına kıyasla o kadar âlâ performans göstermedi, yalnızca yaklaşık 10 kat arttı. ICO iştirakçileri bunun yerine BTC ve ETH’lerini elinde tutsaydı, neredeyse 20 kat kazanırlardı. Basitçe söylemek gerekirse, Tezos, ister birinci tahsisten, ister stake etme ve delegasyon ödüllerinden yahut her ikisinden olsun, XTZ satışlarından kıymetli ölçüde para alıyor olabilir.

Guy, bunun doğurabileceği sonuçları da paylaşıyor:

Bunlar ve kurumsal yatırımcılar üzere öteki kuruluşlar tarafından kelamda satışlar, muhtemelen XTZ’nin fiyatının birkaç istisna dışında başından beri bastırılmasının nedenidir.

Altcoin Tezos (XTZ) fiyat kestirimi

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Guy, geçen Nisan ayında oyun geliştiricisi Ubisoft ve Mayıs ayında Red Bull’un Formula 1 yarış ekibi dahil olmak üzere XTZ’nin fiyatını artıran birkaç değerli kurumsal iştirakten bahsetmeye devam ediyor. Müzik odaklı, NFT pazarı OneOf, Tezos üzerine inşa edildi ve geçen yıl 60 milyon doların üzerinde sermaye topladı. YouTube sunucusu, XTZ tahlilini bir fiyat iddiasıyla sonlandırıyor:

Evvelki ayı piyasasından bu yana içinde bulunduğu olumlu fiyat trendi açıkça görülebilir. Bu ivme devam ederse, bahse girerim, XTZ’nin boğa piyasası bitmeden ATH düzeyi olan 10 doları tekrar test ettiğini görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.