Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi!

Kripto analisti ve Altcoin Daily’nin mesken sahibi Aaron Arnold, 2022’de muhtemelen bir çıkış yılı olması için tanınan bir katman-1 akıllı mukavele platformunu izliyor. Analist, bu altcoin projesi hakkında hayli savlı ve 2021 de süratli bir çıkış yapan lakin son vakitlerde birtakım problemler yaşayan Solana’dan 10 kat uygun olduğunu söylüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Bu altcoin Solana’yı devirme potansiyeline sahip”

Analist, Avalanche’ın (AVAX) bir başka Ethereum rakibi Solana’yı (SOL) devirmeye hazır olduğunu söylüyor:

Bence Avalanche kısa vadede, orta vadede yahut uzun vadede Solana’yı devirme potansiyeline sahip. Güçlü bir potansiyel geleceği olduğunu düşünüyorum.

Altcoin Daily sunucusu, AVAX’ın süreç hacmi açısından Ethereum’u da çevirebileceğini inanıyor:

Açıkçası Ethereum, 1. katman, açık kaynaklı DApp platformlarında önder. Lakin Ethereum ve AVAX’in günlük süreçleri, buradaki fark artık yalnızca %3 yahut 33.000 süreç. AVAX, süreçlerde Ethereum’u alt edecek üzere görünüyor ki bu epeyce kıymetli, hayli büyük bir metrik.

Aaron Arnold daha sonra Avalanche’ın şu anda hizmet verdiği kripto alanındaki nişlerin çeşitliliğini vurguluyor:

AVAX ekosistemi, uzaydaki en büyüklerden biri. Ethereum’un DeFi bölümünden tonlarca insanı çeken devasa DeFi kesimi var. Büyük NFT ve oyun bölümü bulunuyor. Araç DApp’lerimiz, zımnilik cüzdanımız var. AVAX mutlaka izlenmesi gerekenlerden biri.

Analiste nazaran, AVAX 2022 cevheri olarak radara alınmalı

Analist, Avalanche’ın Ethereum’un başarılı token yakma sisteminden nasıl bir ipucu aldığından da bahsediyor:

AVAX, kendi yakma düzeneklerine sahip oldukları kendi versiyonlarını yapıyor. AVAX yakıldıkça AVAX’ta arz, süreç fiyatlarından, varlıkların oluşturulmasından, Blockchain’lerin oluşturulmasından, alt ağların oluşturulmasından azalıyor.

Aaron Arnold’a nazaran, Avalanche için boğa durumu, Bitcoin üzere sabit bir sermaye arzına sahip olmasından kaynaklanıyor. Analist, Bitcoin kadar merkezi olmayan değil, fakat tokenomikleri, sonlandırılmamış Ethereum’dan farklı olarak sabit ve sonlu olması bakımından emsal buluyor. Analist, daha sonra resmi Avalanche Twitter hesabından, tüm süreç fiyatları dahil 700.000’den fazla AVAX’ın yakıldığını belirten bir gönderiye atıfta bulunuyor:

AVAX’ı bugün muhtemel bir 2022 cevheri olarak radarınıza koymanızı istiyorum. Sanırım AVAX’ın ivmesinin devam ettiğini göreceğiz.

Avalanche, iki hafta evvel 60 doların altındaki aylık en düşük düzeyinden toparlanarak, yazı yazarken %14,35 üzere etkileyici bir artışla 76,42 dolara yükseldi. Altcoin, yıla 110, 70 dolardan başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.