Bitcoin

Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin’leri Seçti ve Olacakları Anlattı!

Dünya her gün hareket ediyor ve değişiyor ve kripto alanı da o denli. Ünlü bir Youtube Kanalı olan Altcoin Daily ile kripto para ünitesi hakkında şimdiki haberlere sahip olan piyasadaki en son haberlere göz atalım. Kriptokoin.com’u takip etmeye devam edin.

Altcoin aleminde neler oluyor?

Tesla Dogecoin‘i kabul ediyor. Günün en değerli haberi, Tesla’nın çevrimiçi mağazasında Dogecoin’i kabul etmeye başlaması ve çeşitli ticari eserlerin fiyatlarını direkt Doge’da sergilemesidir. Giga Texas, Çocuklar için Cyberquad ve Cyberwhistle üzere Tesla’nın web sitesinde “yaşam tarzı” kısmında listelenen eserler Dogecoin cinsinden fiyatlandırılıyor. Geçen ayın başlarında, Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin DOGE ile kimi eserleri satın alınabilir hale getireceğini ve nasıl gittiğini göreceğini söyledi. Bilhassa, Tesla web sitesindeki başka öğelerle birlikte araçlar dolar cinsinden fiyatlandırılmaya devam ediyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen finans sitelerinden 5 tanesi kripto Blue Chips siteleri. Coinmarketcap iki numarada. Binance altı, CoinGecko dokuz, Coinbase 15 ve a 17. sırada yer alıyor. Geçen ay dünyanın en çok ziyaret edilen finans sitelerinden 20’sinden 5’i Blue Chip şirketleri.

Ülkeler ve merkez bankaları Bitcoin alacak. Fidelity’nin en son 2021 trend raporu, idare altındaki varlıklarda yaklaşık 5 trilyon olduğunu duyurdu. Bugün bir ölçü Bitcoin’i garanti altına alan ülkeler, rekabet açısından “akranlarından” daha âlâ durumda olacaklar. Bu nedenle, öbür ülkeler Bitcoin’in yatırım tezine yahut benimsenmesine inanmasalar bile, kimilerini bir çeşit sigorta olarak almak zorunda kalacaklar. Gelecekteki potansiyel olarak çok daha büyük maliyet yıllarına kıyasla, bugün küçük bir maliyet bir riskten korunma olarak ödenebilir. Öbür hükümran ulus devletlerin 2022’de Bitcoin satın aldığını ve hatta bir Merkez Bankası’nın satın aldığını gördüğümüzde şaşırmayacağız.

Bitcoin madencileri güçlü birikim! Madenciler biriktirdiklerini satmıyorlar. Bu büyük bir boğa sinyali. Bitcoin madencileri, stokları arttıkça güçlü bir birikim gösteriyor. Beşerler Bitcoini düşükten satın alıyor. Cryptocurrency diğer bir paradigmaya girdi, Ethereum, Polygon sahipleri bu büyük habere dikkat ediyor.

Polygon’un EIP-1559 yükseltmesi planlandı

Polygon’un çok beklenen EIP 1559 yükseltmesinin önümüzdeki hafta ana ağda başlatılması planlanıyor. Polygons lokal tokenmatic’in 18 Ocak 2022’de ana ağda piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yaklaşan yükseltmenin geliştiriciler, toplayıcılar, doğrulayıcılar ve yetki verenleri içeren Polygon topluluğu üzerinde geniş bir tesiri olması bekleniyor. Bu fiyat için şahane, ağ için şahane ve ağdaki beşerler için şahane olmalı.

Yeni yatırımların %80’i kriptoda. Shark Tank, Mark Cuban, yeni yatırımlarının %80’inin kriptoda olduğunu söylüyor. Kripto para ünitesini anlamak güç ve bundan 10 yıl sonra bir zahmet. Bu uygulamalar kendi iktisadını yaratmıştır ve tıpkı internet günleri üzere bunu birinci fark eden ve yenilikçi olan genç jenerasyon olacaktır.

Near Protocol, Web3’ün benimsenmesini teşvik etmek için 150 milyon dolar artırdı. Yakın Protokol (NEAR), web 3’ün benimsenmesini desteklemek için 150 milyon topladı. Ethereum rakibi Near Protocol, üç devirli sermaye ile web3’ün benimsenmesi için fon topladı ve Adreson Horowitz, stake blockchainin ispatını destekliyor.

FTX 2 milyar dolarlık teşebbüs fonu başlattı. FTX, 2 milyar dolarlık bir teşebbüs fonu başlattı, bu nedenle FTX için bina, benimseme, medya pazarlaması vb. için iki milyar dolar kullanılacak. NFT’ler ve kripto oyunlar ivme kazanıyor. Kripto alanı NFT satışları ve blockchain oyunları, son pazar düşüşüne karşın büyümeye devam ediyor. Bu, tüm kripto para piyasasını etkiledi. NFT satışları ve blockchain oyunları büyümeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.