Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Metaverse Coin, Büyüklerden Olabilir!

Milyon aboneli Coin Bureau’nun sunucusu, dala hakim olabileceğine inandığı Ethereum tabanlı bir metaverse coin projesinin “altcoin devleri” ortasına katılabileceğini söylüyor. “Guy” lakaplı analistin yorumlarını, “kesinlik bulundurmadığının” altını çizerek inceliyoruz.

Analiste nazaran GALA metaverse coin büyüklerinden olabilir

Yeni bir Youtube görüntüsünde, Coin Bureau analisti Guy, Gala Games’in (GALA) uzun vadede hayatta kalacak birkaç metaverse coin’den biri olabileceğini söylüyor. Analiste nazaran oyna-kazan projeleri ortasında Gala Games, “zamana dayanabilecek” birkaç ekosistemden biri olarak öne çıkıyor.

  • Gala Games, Ethereum tabanlı, iştirakçilerin kendi oyun içi öğelerini NFT’ler olarak satın almalarına ve satmalarına müsaade vererek bir oyunun geliştirilmesinde faal olarak yer almalarını sağlayan Blockchain tabanlı bir oyna-kazan oyun platformudur.

Analiste nazaran, GALA’nın rakiplerine kıyasla büyümek için kâfi alanı var ve şayet piyasa bedeli iki katına çıkarsa, kripto piyasasının metaverse kesiminin mevcut başkan tokeni Axie Infinity’e (AXS) yetişebilir. Guy, Youtube oturumunda niyetlerini şunlarla paylaşıyor:

GALA’nın mevcut piyasa kıymetinin gerçek olduğunu varsayarsak, bu nişteki öteki kripto para üniteleriyle karşılaştırıldığında hala büyümek için çok yeri var. Bu dalın başkanı elbette Axie Infinity ve GALA AXS’i yakalarsa, AXS’nin piyasa kıymetinin birebir kaldığı varsayılırsa bu 2x’e muadildir.

Analist GALA için dezavantajları sıralıyor

Kriptokoin.com tahlillerini paylaştığımız Guy, GALA için artı tarafların yanında, protokolün bir dezavantajının, enflasyonist satış baskısını artırabilecek daima yüksek token arzı olduğunu söylüyor:

Maalesef GALA için ekonomik denklemin arz tarafında bir eğilim var üzere görünüyor. Kurucuların notlarını ödüllendirmek için her hafta milyonlarca GALA basılıyor ve bunların birçoklarının sattığını varsaymanın makul olduğunu düşünüyorum.

Analist, proje birtakım zayıf istikametlerini iyileştirebilirse Gala’nın kripto oyun bölümünde en âlâ rakip haline geldiğini görebileceğini ekliyor:

Gala Games hakkında en çok dikkatimi çeken şey ekosistem yaklaşımı ve kurucularının eşsiz tecrübesi. Proje, en güçlü yanlarından yararlanırken aksiliklerini gereğince ele alabilirse, Blockchain oyun alanındaki en güzel kripto projelerinden biri haline gelebilir.

  • GALA, yazım sırasında son 24 saate %8.89, son 7 günde %23.71 düşüşle 0.4196 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.