Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Gelecek Aylarda Bu Seviyelerde!

Tanınan analist Cardano (ADA)’nun önümüzdeki aylardaki yükselme potansiyelini kıymetlendirdi. Tanınan kripto kanalı Coin Bureau, Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki aylarda neden toparlanıp tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşabileceğinin nedenlerini ortaya koyuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano ne kadar yükselebilir?

Cardano, Eylül başında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3.10 dolara yükseldi, lakin o vakitten beri %59’dan fazla önemli bir fiyat düzeltmesine maruz kaldı. Piyasa bedeline nazaran yedinci sıradaki kripto para şu anda 1,26 dolardan süreç görüyor. Coin Bureau’nun Guy takma isimli analisti, Cardano’da hala yükselişe geçmek için birkaç neden olduğunu söylüyor. Bahis hakkında analist şöyle diyor:

Âlâ haber şu ki, Grayscale‘in Dijital Büyük Sermaye Fonu üzere ADA’ya yatırım yapan çok sayıda kurumsal fon var ve bu fonlardan birkaçı son birkaç ayda ADA biriktiriyor üzere görünüyor. Birçok Cardano DApp’in [merkezi olmayan uygulamalar] da önümüzdeki aylarda devreye alınması planlanıyor ve bunların, ADA’nın evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşması için gereksinim duyduğu talebi yaratması beklenen. Son olarak, ADA’nın uzun vadeli teknik dataları, 1,70 dolarlık bu fiyat direnci bölgesini kırabileceğini varsayarsak, önümüzdeki aylarda 4 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.

Guy, ADA’nın 1,70 doları geçememesi durumunda, bir baş-omuz modeli, trendin bilakis çevrilmesini belirlemek için kullanılan bir fiyat yapısı oluşturabileceğini belirtiyor. Analiste nazaran, bu türlü bir geri dönüş, ADA’yı 0,30 doların altındaki 2020 taban düzeylerine geri götürebilir. Analist, “Yine de bunun olacağından şüpheliyim zira Cardano’nun ADA’yı tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine kolay kolay çıkarabilecek çok sayıda yaklaşan dönüm noktası var” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.