Alt Coin

Milyonluk Aboneli Analist: Para, Bu Altcoin’e Akıyor!

YouTube kanalı Altcoin Daily’nin sunucusu, piyasadaki düşüşe karşın paranın başkan altcoin Ethereum’a (ETH) akmaya devam ettiğini söylüyor. Austin Arnold, yeni bir görüntüde, geliştiricilerin piyasa şartlarından bağımsız olarak Ethereum üzerine inşa etmeye devam ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin Daily, Ethereum’a dikkat çekiyor

ETH fiyatında kısa vadeli konsolidasyon ve düşüş görülse de, Ethereum ağı üzerindeki gelişmelerin sürat kesmeden devam ettiğini belirten Arnold, Ethereum tabanlı metaverse platformu The Sandbox (SAND) tarafından metaverse teşebbüsleri için 50.000.000 dolarlık bir hızlandırıcı fonu başlatma planlarına işaret ediyor ve aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Bu, Ethereum metaverse’i The Sandbox’a büyük bir nakit enjeksiyonu. Bu nedenle, çok fazla inşa görmek üzereyiz… Bunun kapsamı yalnızca The Sandbox metaverse’üne girmiyor. Genel olarak birlikte çalışabilir, açık bir ağ oluşturmaya gerçek gidiyor.

Geleceğe bakıldığında Arnold, Ethereum ölçeklenebilirlik problemlerinin kısmen sıfır bilgi (ZK) rollup teknolojisi, zincirden hesaplamaları çalıştıran ve akabinde bir geçerlilik raporu sunan bir ölçeklenebilirlik tahlili ile çözüleceğini söylüyor. Bu mevzuda BitDAO’nun, Ethereum ölçeklendirme gayretlerini ilerletmek için bu 200 milyon dolarlık teşebbüsü başlattığından bahsediyor.

Altcoin Daily sunucusuna nazaran, yeni ortaya çıkan bir kripto kesimi, Ethereum’u daha da artıracak: Non-fungible token’lar (NFT’ler). Uygulama araştırması Nima Owji kısa mühlet evvel Reddit toplumsal platformunun yakında kullanıcıların rastgele bir NFT’yi profil resmi olarak ayarlamasına müsaade vereceğini açıkladı. Reddit, CryptoSnoos isimli koleksiyonunu piyasaya sürmesiyle, NFT dünyasının esasen içerisindeydi. Arnold, NFT profil fotoğraflarının yalnızca bir test olduğunu belirtse de, izleyicilerine bunun kripto için ne kadar büyük bir benimseme olabileceğini hatırlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.