Alt Coin

Milyonluk Takipçili Analist: 2022, SOL ve 4 Altcoin İçin Patlayıcı Yıl!

Milyon takipçili Youtube analisti Aaron Arnold, Solana (SOL) ve 4 altcoin projesinin bu yıl “patlayıcı” olacağını söylüyor. Analiste nazaran 2022 ölçeklendirme tahlillerinin öne çıkacağı bir yıl olacak. Arnold, bunun nedeni için birkaç unsur sıralıyor.

NFT ve DeFi piyasası “patlayıcı” altcoin’leri içeriyor

Aaron Arnold, en son YouTube yayınında, NFT ve DeFi piyasasına artan ilginin, bir kaç altcoin projesi tarafından sırtlandığını söyledi. Analist, başarılı projelerin Katman 1 ve 2 Blockchain’ler olacağını öne sürüyor:

Kaliteli birinci ve ikinci katman Blockchain’lerden bahsediyorum. Protokolde gerçek aktifliği olan projeler. Bu alandaki projeler bu yıl patlayıcı olacak. Bunun nedeni, NFT alanında, DeFi alanında gördüğümüz aktivite ölçüsünün parabolik olmaya devam etmesidir.

  • Önde gelen akıllı mukavele platformu Ethereum, yazım sırasında son 24 saat içinde %4,47 yükseldi ve 3,259 dolardan süreç görüyor.
  • Rakip akıllı kontrat platformu Solana, mevcut piyasa yükselişine %4.88’le eşlik ediyor ve 140 doların çabucak üzerinde süreç görüyor.

Analistin yükselişte olduğu bir öteki ikinci katman ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC), son 24 saate %4.19 yükseldi. Tek başına ATH düzeyine ulaştığı 27 Aralık’tan bu yana %25 geriledi.

Aaron Arnold, 2 altcoin projesini ekliyor

Listenin ilerleyen sıralarında, sıfır gas fiyatı süreçlerini etkinleştirmeyi amaçlayan NFT’ler için ölçeklendirme tahlili Immutable X (IMX). IMX, 24 saatlik süreçte %3.11 yükseldi. Kasım ayının piyasa tepesinde ulaştığı 9.50 doların %61 altında süreç görüyor. Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Aaron Arnold, öbür bir Katman-2 ölçeklendirme tahlili Metis Token’dan da (METIS) bahsediyor. Piyasa pahasına nazaran 154. sıradaki kripto para ünitesi, yazım sırasında %9 yükselişle 297.28 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.