Alt Coin

Milyonluk Takipçili Analist: Bu DeFi Altcoin’i 5x Yapabilir!

Coin Bureau, tanınan DeFi altcoin projelerinden AAVE’yi “düşük değerli” olarak nitelendirdi ve bu defi altcoin projesinin bu yıl 5k artabileceğini argüman etti. Tanınan kripto kanalı Coin Bureau, merkezi olmayan borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE) için değerlendirmelerde bulunuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu DeFi altcoin projesi düşük pahalı

Guy takma isimli analist, genel olarak merkezi olmayan finans (DeFi) kesiminin kripto pazarlarının geri kalanına kıyasla bir düşüşten çıktığını söylüyor. Temel olarak, DeFi’nin çok heyecan verici olduğunu ve birçok vakit çok fazla yarar sağladığını da ekleyen analist diyor ki:

AAVE tokeni makûs bir performans sergiledi ve 2021’in başlangıcından bu yana neredeyse 2 kat arttı. Neredeyse her DeFi tokeni, geçen yıl Mayıs ayında düştüğünden bu yana kripto piyasasının geri kalanına ayak uydurmak için uğraş ediyor. Bunun nedeni, hype’ın NFT‘lere taşınması üzere görünüyor.

Analist, Aave’nin yaklaşan V3 yükseltmesinin projeye olan ilgiyi artırması gerektiğini belirtiyor. Ve yükseltmenin projeye neler katacağından şu formda bahsediyor:

Yaklaşan en kıymetli dönüm noktası, Aave protokolüne birçok yeni özellik getirecek olan Aave V3’ün piyasaya sürülmesidir. Birincisi, Portal ismi verilen bir özelliktir ve borç verenlerin ve borç alanların bir blockchainden Aave V3’e yatırdıkları tokenleri başka blockchainlerde Aave V3’e transfer etmelerini mümkün kılacaktır. İkinci özellik, yüksek verimlilik modu ve makul varlıklar için kredi-değer oranını kıymetli ölçüde artırmayı mümkün kılar… Aave V3’teki üçüncü özellik, İzolasyon Modudur ve Aave protokolüne yeni tokenler eklemeyi mümkün kılarken, protokolün geri kalanına yönelik riskleri en aza indirecektir.

Analistin AAVE’nin fiyatına ait iddiaları ise şu formda:

Tüm bunlar yalnızca 3 milyar dolarlık bir piyasa pahası ile AAVE’nin olması gerekenden beş kat daha düşük pahalanmış olduğu ve adil pahasının 1.000 doların üzerinde olabileceği manasına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.