Kripto Haber

MoneyGram, Mevcut Ortaklığa Dayanarak Coinme’de %4 Hisse Aldı

Nakit transfer şirketi MoneyGram International (MGI), kripto para birimi nakit borsası şirketi Coinme’ye stratejik bir azınlık yatırımı yaparak ona %4 sahiplik hissesi verdi, MoneyGram Çarşamba günü yaptığı basın açıklamasında duyurdu.

Mayıs ayında MoneyGram, müşterilerin Coinme ile bir ortaklık yoluyla 12.000 ABD perakende noktasında nakit olarak bitcoin alıp satmalarına izin vereceğini söyledi. Çarşamba günkü açıklamaya göre, iki şirketin anlaşmalarının değerini artırmak için planlanan ek girişimleri var.

Anlaşma, Coinme’nin A Serisi finansman turunu kapatacak ve diğer büyüme planlarıyla birlikte uluslararası genişlemeyi desteklemeye yardımcı olacak.

Coinme CEO’su Neil Bergquist yaptığı açıklamada, “Bunu, güçlü büyümemizi sürdürmek ve kripto dünyasındaki lider varlığımızı geliştirmek için inanılmaz bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.

“MoneyGram’da, sürekli büyüyen kripto para dünyasında var olan geniş fırsatlar ve dijital varlıkları yerel itibari para birimine bağlamak için uyumlu bir köprü olarak çalışma yeteneğimiz konusunda iyimser olmaya devam ediyoruz” dedi CEO Alex Holmes. MoneyGram’dan bir açıklamada. “Coinme’ye yaptığımız yatırım, ortaklığımızı daha da güçlendiriyor ve dijital varlıklara ve kripto para birimlerine erişimi genişletme konusundaki ortak vizyonumuzu tamamlıyor. ”

Daha fazlasını okuyun: Walmart, Bitcoin ATM’lerini Sessizce Barındırmaya Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.