Alt Coin

Müjde: SHIB Rakibi Göğüs Coin Dev Borsaya Giriyor!

Shiba Inu (SHIB)’nun rakibi Floki Inu (FLOKI), önümüzdeki hafta Bithumb’ın milletlerarası yan kuruluşunda listelenecek. Göğüs coin ile ilgili ayrıntıları Kriptokoin.com olarak sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Floki Inu (FLOKI), Bithumb’ın memleketler arası yan kuruluşunda listelenecek!

Shiba Inu rakibi Floki Inu (FLOKI), Hong Kong merkezli milletlerarası bir kripto borsası olan BitGlobal tarafından listeleniyor. SpaceX CEO’su Elon Musk‘tan ilham alan bir göğüs coin olan FLOKI, 27 Aralık’ta borsada ticarete açılacak. Ticaret platformu 2019 yılında, Güney Koreli kripto devi Bithumb’ın bir kolu olarak piyasaya sürüldü. BitGlobal, son 24 saatte 213 milyon dolarlık süreç hacmine ulaştı.

Başlangıçta Bithumb Küresel olarak isimlendirilen borsa, Temmuz ayında yine markalaşma sürecine girdi. Bu hareket, düzenleyici tasalarla irtibatlıydı. Artık borsanın markasını kullanma lisansı olmayan Bithumb Singapore, Bitholic ismini aldı. BitGlobal şu ​​anda dünya çapında 196 ülkede faaliyet göstermektedir.

Korbit, Kasım ayı başlarında Shiba Inu isimli göğüs coin için dayanak ekledi

Korbit, Kasım ayı başlarında Shiba Inu isimli göğüs coin için takviye ekledi. Bithumb ile birlikte Korbit, bu yılın başlarında önemli bir düzenleyici baskıdan kurtulmayı başaran Güney Koreli borsalar ortasındaydı. Ülkede bu yılın başlarında 40’tan fazla kripto para borsası kapatıldı.

Özgün geliştirici Floki Inu projesini terk ettikten sonra, göğüs coin Temmuz ayında “V2” versiyonuyla geri dönmeyi başardı. Daha sonra, agresif pazarlama siyasetiyle göğüs coin Kasım ayında birçok manşette yer aldı. Floki Inu’nun destekçileri birebir zamanda büyük futbol kulüpleriyle de paydaşlık kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.