Kripto Haber

Müşteriler Banka Güncellemeleri Logosu, Ayrıntılar Kripto Müşterileri için Push CBIT Token

Bir Pennsylvania bankası, kripto tavşan deliğinden aşağı yolculuğuna devam ediyor.

Müşteriler Bankası geçen ay kripto para firmalarına hizmet edeceğini açıkladıktan sonra markasını yeniliyor ve nakitin dijital bir temsili olan CBIT jetonunun nasıl çalışacağını detaylandırıyor.

Ana akım bankaların, her ikisi de gerçek zamanlı dijital varlık takas ağları sunan Silvergate ve Signature Bank gibi operasyonların başarısından yararlanmak istediklerine dair daha fazla kanıt.

Müşteri Bankası, müşterilerinin hesaplarındaki dolarları CBIT’ler karşılığında değiştirmesine olanak tanır; bu sayede dolarlar, eşit sayıda dolar ve CBIT jetonu bulunan bir çok amaçlı hesaba yatırılır. Müşteriler daha sonra CBIT – gerçek zamanlı olarak kapatılan işlemler gönderip alabilirler.

Daha fazlasını okuyun: Müşteriler Bankası, Transfer Token, $1 ile Kriptoya Dönüyor. Kripto İle İlgili Mevduatlarda 5B

Banka, logosunu bir Amerikan bayrağından, birbirine bağlı halkaların daha yüksek teknoloji ürünü bir görüntüsüne değiştirdi. Bazen şirketler, bir değişiklikten başka görünür bir neden olmaksızın bir tekno markasını yeniden markalaştırıyor. Bununla birlikte, Müşteriler söz konusu olduğunda, kripto isteklerini gerçeğe dönüştürmek için yıllarca süren geliştirme çalışmalarını yansıtır.

CEO Sam Sidhu bir röportajda “Daha kurumsal iş kollarımızı ve ileri teknoloji bankası olarak ulusal varlığımızı düşünmek zorundaydık” dedi. “Yani, yalnızca mevcut ticari ve tüketici müşterilerimiz için değil, aynı zamanda fintech müşterilerimiz için ve şimdi gerçek zamanlı ödeme platformumuz aracılığıyla dijital varlık ve kripto müşterilerimiz için ortaya çıkıyor. ”

Müşteri Bankası, 19 dolar. Customers Bancorp’un 1 milyar dolarlık yan kuruluşu, 1 dolar açıkladı. 28 Ekim’de yayınlanan bu yılın üçüncü çeyrek kazanç raporunda kripto işletmelerinden 5 milyar sıfır maliyetli mevduat.

CBIT jetonunun başarısı, Müşteriler New York merkezli megabankın sadece % 0,52’si kadar olmasına rağmen, JP Morgan’ın dahili takas jetonu JPM Coin ile paralellikler bile çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.