Alt Coin

Nam Salan Analist, 4 Altcoin’e İşaret Etti: Boğayım!

İsabetli varsayımlarıyla nam salan Michaël van de Poppe, Ethereum rakibi Harmony’nin (ONE) Cardano yeni bir döngüye başlarken optimist göründüğünü söyledi. Altcoin analisti, Decentraland (MANA) ve The Graph (GRT) için trendi bilakis çevirebilecek kritik düzeyleri de paylaşıyor. Bu yazıda, varsayımların katılık bulundurmadığını unutmadan Poppe’nin teknik tahlillerini inceleyelim.

Altcoin tahlili: ONE, ADA, MANA, GRT

Van de Poppe, 560.800 Twitter takipçisine, son direnç alanını aşmaya ve 0,32 dolar fiyatından %71’e kadar yükselmeye odaklanan Harmony’i yakın takip ettiğini söyledi. Yazım sırasında, 0.2979 dolardan süreç gören ONE için Poppe aşağıdaki teknik düzeyleri belirliyor:

Ağır yükseliş seziyorum. Kritik direnç dayanağa çevrildi. 0,50-0,55 dolar aralığını hedefleyebiliriz.

Sırada, Van de Poppe’nin yaklaşık dört ayda pahasının %50’sinden fazlasını kaybettikten sonra Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yeni bir piyasa döngüsü başlatmış olabileceğini öne sürdüğü akıllı mukavele Cardano var. Analist, ADA hakkında optimist olduğunu söylüyor:

Yeni döngü başladı mı? Epey uygun görünüyor.

  • Yazma sırasında ADA, 2022’nin en düşük düzeyi olan 0,000026 BTC’den (1,10 dolar) %35’in üzerinde artışla 1,44 dolardan süreç görüyor.

Analist bir metaverse coin projesine de göz atıyor

Van de Poppe’nin radarındaki başka altcoin sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA). Kripto strateji uzmanına nazaran MANA, yükseliş momentumunu sürdürmek için bir baht elde etmek için 2,50 dolarda takviyenin üzerinde kalmalı. Analist, aşağıdaki grafikten MANA’nın vereceği yansıyı yakından takip ediyor:

Değerli alan tutuyor üzere görünüyor -> yükseliş devamı mı?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listedeki son altcoin, Blockchain bilgilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT). Van de Poppe, GRT’nin yükseliş momentumu oluşturmak için kritik direncini geri alması gerektiğini söylüyor:

Çok değerli bir seviyeyi aşması gerekiyor. Bu olursa, trend muhtemelen aksine dönecek. Değerli alan: 0,625-0,65 dolar ortasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.