Alt Coin

Nam Salan Analist: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak!

Facebook’un Meta olarak yine markalaşmasının etrafındaki hype, kripto para piyasasının metaverse coin ve oyunlarını 2021’ın en sıcak trendi haline getirdi. The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) ise piyasanın hacim devleri. Tanınan bir Youtube analistine nazaran Enjin’in (ENJ) sıradaki yıldız olabilir. Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını aktarıyoruz…

Enjin (ENJ) metaverse coin önderlerine yetişiyor

Tanınan Youtube kanalı Coin Bureau’nun analisti “Guy”, Ethereum tabanlı bir metaverse oyunu için uzun vadeli yükseliş kestirimini paylaşıyor. Yeni görüntüde analist, akıllı mukavele yeteneklerine sahip, birbirine bağlı, Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) yakından izlediğini söylüyor. Guy, ENJ’nin tekil bir varlık tarafından tetiklenen bir çökmeye karşı daha az hassas hale getirdiğini söylediği geniş token dağılımının altını çiziyor:

Etherscan’a nazaran, şu anda ENJ’yi tutan 162.000’den fazla eşsiz adres var. Bu, 100.000’den fazla eşsiz sahibine ve şu anda Enjin’in iki katından fazla piyasa pahasına sahip olan The Sandbox (SAND) ile karşılaştırıldığında, kıymetli ölçüde daha geniş bir token dağılımı. Tüm bunlar, Enjin’in token arzının hudutlu sayıda cüzdanda ağırlaşması manasına geliyor. Bu, daha büyük bir cüzdanın orantısız ölçüde ENJ almasını ve akabinde onu boşaltmasını potansiyel olarak zorlaştırıyor.

Analist ayrıyeten, ENJ’nin fiyat potansiyelini etkileyebilecek birçok faktör olsa da, projeyi uzun vadede yükselişe geçirecek iki yeni gelişmeye dikkat çekiyor:

ENJ fiyatının potansiyelleri, Enjin ekosisteminin Blockchain oyun ve NFT alanlarında ulaşmayı başardığı benimseme ölçüsüne ve ayrıyeten kurabileceği iştiraklerin durumuna bağlı olacak. Bununla birlikte, Blockchain oyunları ve NFT’ler için çok erken günler olmasına karşın, gelecek hakikaten Enjin, JumpNet ölçeklendirme tahlili ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için epey parlak görünüyor.

Guy ayrıyeten, öteki bir temel faktör nedeniyle Enjin Coin’in potansiyeline güvendiğini de ekliyor:

Enjin, oyun ve NFT alanında hala öncü bir güç teşkil ediyor ve yıllar içinde önde gelen mimar ve geliştiricilerden oluşan epey güçlü bir grup oluşturdu. Bu bana Enjin’in uzun bir müddet burada kalabileceğini düşündürüyor ve gelecekte Enjinverse’den gelecek heyecan verici gelişmeler için katiyetle gözlerimi dört açacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.