Alt Coin

Nam Salan Analist, Çantasındaki 7 Altcoin’i Açıkladı!

Tanınan bir kripto stratejisti ve traderı, 2021’i kapatırken, radarında bir altcoin olduğunu tez ederek kripto portföyünü açıklıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Analist, elinde hangi altcoin projelerini tutuyor?

The Crypto Dog,Bitcoin (BTC)’in dışında Near (NEAR) ve Fantom (FTM) üzere layer 1 altcoin’lerini tuttuğunu söylüyor. Tıpkı vakitte Sushi (SUSHI) yatırımı olduğunu da ekliyor. Analist, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

BTC’de long konum (daha az süreç > daha fazla kar), DUSK (yatırım, ticaret değil), NEAR (hiç satmadım), FTM (Noel armağanı olarak aldım, hala tutuyorum). SUSHI, güçlü bir performans sergiliyor. Keşke büyük bir çantam olsaydı lakin hepsini yakalayamazsın.

Yatırımcının radarındaki öbür altcoin’ler, Polygon (MATIC) ve Terra (LUNA) oldu. Crypto Dog ayrıyeten, akıllı kontratların kapalılığını korumak için sıfır bilgi (ZK) teknolojisini kullanan bir altcoin’e bilhassa daha fazla yatırım yaptığını söylüyor ve aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

DUSK tüm vakitlerin yeni rekorlarını kırıyor. ZK dönemi sahiden başlıyor… Evet, DUSK’a bu kadar yük vermemin en büyük nedeni, DUSK çok küçük olmasına karşın MINA’nın sahip olduğu değerlemeydi. Özünde, DUSK teknolojisi > MINA. MINA piyasa bedeli hala DUSK’tan 4,7 kat daha yüksek. Hangisini tutmayı tercih edeceğimi biliyorum.

Dusk Network (DUSK), finansal uygulamalar için uygun, kapalılık odaklı bir Blockchain’dir ve kuruluşların kapalılığı koruyan akıllı kontratlarla yönetilen tokenlar yayınlamasına imkan tanır. Şu anda DUSK, 302.84 milyon dolarlık bir piyasa pahası ile 0.76 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.