Alt Coin

Nam Salan Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu!

Varsayımlarıyla nam salan kripto analisti Michaël van de Poppe, 2021’de patlayıcı bir büyüme yaşadıktan sonra Ethereum rakibi Solana’nın (SOL) ne kadar yükseğe çıkabileceğini planlıyor. Analiste nazaran kripto paralar 10-15 trilyon dolarlık piyasa bedeline ulaşabilirse, altcoin SOL fiyatı potansiyel olarak 595 doları hedefleyecek. İşte teknik seviyeler…

Van de Poppe, ralli iddialarını paylaşıyor

Yakın tarihli bir strateji oturumunda Van de Poppe, Katman-1 akıllı mukavele platformu Solana’nın (SOL) Ethereum platformunun yüksek süreç maliyetleri ve ölçeklenebilirlik meseleleri üzere birtakım sınırlamalarından yararlandığını söyledi. Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarının 2022’ye yanlışsız yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor ve Solana 193 dolar bölgesinin üzerine başarılı bir halde geçebilirse, analiste nazaran altcoin evvelki ATH düzeylerini geride bırakabilir. Poppe devamı için argüman kestirimlerini paylaşıyor:

Ferdî olarak izlediğim iki düzey 410 dolar ve 650 dolar. Fakat, Bitcoin’in büyük bir çıkış yapacağı ve tüm kripto para piyasa kıymetinin büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasası hayal edin. Bu koşuyu yaptığımız, Solana için çok bir büyük bir ralli görüyor olabiliriz, daha yüksek fiyatlara götürebilir. 1.000 yahut 1.500 dolara bile ulaşabiliriz ve burası boğanın sonu demektedir.

  • Yazım sırasında, Solana gün için %5.05 düşüşle 190.97 dolara geriledi. Beşinci sıradaki kripto para ünitesi bu yıl balistik yükseldi ve mevcut fiyatına düzeltme yapmadan evvel 1.52 dolardan Kasım ayının en yüksek düzeyi 258.63 dolara çıktı.

Analist, altcoin Solana’daki amaçları için piyasa genelinden 5x bekliyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini aktardığımız Van de Poppe, SOL fiyatı için üst istikametli kestirimini 600 dolar olarak paylaşsa da, SOL 1.000 dolara ulaşmadan evvel altcoin piyasasının 5 kata ulaşması gerektiğini söylüyor. Grafik gurusu, kripto piyasası büyümeye devam ederse, Solana’nın Bitcoin’e (BTC) karşı 3 kat daha yapamaması için hiçbir neden olmadığını düşünüyor. Analist, SOL/BTC ticaret çiftiyle ilgili olarak şunları söylüyor:

Bir fiyat iddiasına baktığımda, şayet piyasa kendini 10 ila 15 trilyon dolara genişletecekse, Solana’da bir 5 kat daha fazla olağan olmalı, zira bu yalnızca tüm piyasasının ortalaması. Lakin bir Fibonacci düzeylerine bakıyorsak, kendimizi 0,0071 BTC’ye (352,62 dolar) yahut potansiyel olarak 0,012 BTC’ye (595,97 dolar) yanlışsız koştuğumuzu görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.