Kripto Haber

NBA Top Shot Maker Dapper Labs, Başlangıç ​​Satın Almaları için 80 Milyon Dolar Artırdı

Flow blok zinciri ve NFT platformu NBA Top Shot’un arkasındaki firma olan Dapper Labs, şirket Çarşamba günü CoinDesk’e verdiği demeçte, bir dizi satın almayı finanse etmek için para topluyor. Dapper Labs, satın alınan şirketleri açıklamayı reddetti.

9 Aralık tarihli bir düzenleyici dosya, Dapper Labs’ın 6 dolar topladığını gösterdi. 13 dolara doğru 5 milyon. Hisse senedi teklifinde 5 milyon hedef. Şirket, Pazartesi günü geç saatlerde bir e-postada CoinDesk’e fonların “genç, cılız” bir şirket satın almak için kullanıldığını söyledi.

Çarşamba günü yapılan yeni bir dosyalama, Dapper’ın 22 Kasım’da açılan bir teklifte 71 milyon dolarlık bir hedefe doğru 23 milyon dolar topladığını gösterdi.

“Para toplamadık. Bunun yerine, ekosistemimiz ve portföyümüz büyümeye devam ederken, şu anda açıklamamayı tercih ettiğimiz bir dizi satın alma gerçekleştirdik ve yapmaya devam edeceğiz” dedi Dapper Labs sözcüsü Rachel Rogers CoinDesk’e bir e-postada.

Fungible olmayan jetonlar (NFT’ler), ABD spor sahnesinin gelişen bir yönüdür ve NBA Top Shot, erken bir öncüydü.

Eylül ayında, şirket 250 milyon dolarlık bir finansman turunu bildirilen 7 dolardan kapattı. 6 milyar değerleme. Şirket daha sonra Ekim ayında açıklanmayan bir süre için etkileyici platform Brud’u satın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.