Kripto Haber

NEAR, Büyük Kripto Yatırım Firmalarından 150 Milyon Dolar Artırdı

Kripto’nun nakit açısından en zengin ekosistemlerinden biri, büyük bir DeFi baskısına hazırlanırken biraz daha zenginleşti.

Perşembe günü, NEAR Vakfı 150 milyon dolarlık bir finansman turunun kapatıldığını duyurdu. Su Zhu’nun Three Arrows Capital’i, diğerleri arasında Mechanism Capital, Dragonfly Capital, Andreessen Horowitz (a16z), Jump, Alameda, Zee Prime ve Amber Group dahil olmak üzere kripto odaklı büyük fonların katılımıyla artışa öncülük etti.

Dragonfly genel ortağı Ashwin Ramachandran’a göre, zam iki hafta içinde “uçtan uca” tamamlandı ve gelecek zincir için bir heyecan seviyesini yansıttı.

“NEAR, teknoloji açısından harika bir iş çıkardı ve mevcut teknolojik yenilik düzeylerini yansıtan bir geliştirici, kullanıcı ve ekosistem benimseme düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz,” dedi ve artışın bir ekosisteme dahil olan daha fazla kripto-yerli yatırım firması edinme fırsatı.

Bir aylık zaman ağırlıklı ortalama fiyatta (TWAP) fiyatlandırılmasının yanı sıra tokenlerin değerlemesi açıklanmadı.

DeFi ekosistemi

Yükseltme, kendisini bir kullanıcı akışı ve DeFi protokolleri için konumlandırmaya çalışan, oldukça iyi sermayelendirilmiş bir ekosistemin en son hilesidir.

Ekim ayında, geliştiricilerin Ethereum tabanlı sözleşmeleri çatallamasına ve Solidity kodunu zincire yerleştirmesine olanak sağlayacak NEAR’ın Aurora’sı 12 milyon dolar topladı.

Ek olarak, NEAR, 350 milyon doları DeFi hibelerine ve likidite madenciliğine ayrılmış, ayın ilerleyen saatlerinde 800 milyon dolarlık bir ekosistem fonu duyurdu.

Devamını oku: Near Protocol, DeFi Mindshare için 800 Milyon Dolarlık Hibe Teklifi Verdi

NEAR’ın kurucu ortağı Illia Polosukhin o sırada “Önceden ekosistemi çekmeniz gerektiği hissi vardı, ancak şimdi ekosistem sizi çekiyor” dedi. “Artık DeFi para legolarının ortaya çıkma zamanı. ”

Konuya aşina olan kaynaklar CoinDesk’e, en son zamda yer alan fonlardan en az ikisinin, piyasaya çıkarken zincirde ortaya çıkan DeFi projelerine likidite sağlamak için sözlü taahhütlerde bulunduğunu söyledi.

Dragonfly’dan Ramachandran, “Pek çok insan için NEAR, her zaman ilginç bir katman 1 olmuştur, ancak ekosistemdeki uygulamaların eksikliği nedeniyle bir şekilde uyuyakalmıştır,” diye ekledi. “Yapacak pek bir şey yoktu ama önce insanların bunun olacağını anlamalarına yardımcı olduk, heyecanlıydılar çünkü bir süredir takımın farkındaydılar. ”

Büyük bir duyurudan önce sıklıkla olduğu gibi, NEAR son günlerde haftada %18 artışla 18$’a tırmanıyor. 30.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.