Kripto Haber

NEAR Vakfı CEO olarak Ex-Circle Exec Marieke Flament’i Atadı

Eski Circle yöneticisi Marieke Flament, aynı adı taşıyan blok zincirinin yönetimini ve gelişimini denetleyen İsviçre merkezli, kar amacı gütmeyen NEAR Vakfı’nın CEO’luğunu devralıyor.

Circle’ın Avrupa’dan sorumlu genel müdürü olan Flamen, aynı zamanda lüks devi LVMH, Boston Consulting Group, Expedia’s Hotels’de çalışmış olan Fransız doğumlu bir bilgisayar mühendisidir. com ve en son bankacılık uygulaması Mettle. Circle’ın iki yıllık bir süre içinde 2 milyon kullanıcı eklemesine yardım ettiği için kredilendirildi ve popüler USDC stablecoin’in piyasaya sürülmesinde bir eli vardı.

NEAR’ın kurucu ortağı Illia Polosukhin’e göre, CEO rolünü yönetim kurulu danışmanı olarak devam edecek olan Erik Trautman’dan devralıyor.

NEAR, Mayıs 2020’de Andreessen Horowitz (a16z) gibilerden 21 milyon dolarlık bir token satışını kapatan, kısa süre önce platformda inşa etmek için 800 milyon dolarlık bir hibe programı duyurdu.

Devamını oku: Near Protocol, DeFi Mindshare için 800 Milyon Dolarlık Hibe Teklifi Verdi

Veri sitesi DeFi Llama, blok zincirinin çeşitli merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarına bağlı kripto varlıklarının dolar değerini ölçen önemli bir metrik olan kilitli toplam değer (TVL) açısından 37. sırada NEAR’da yer alıyor. YAKIN 99 dolar. TVL’deki 6 milyon, Algorand’ın 89 dolarının hemen üzerinde bir hisse kanıtı kanıtı. 2 milyon, ancak her ikisi de Ethereum’un pazar lideri 164 milyar dolarından son derece uzak.

Flament, CoinDesk’e fonların ve hibelerin NEAR ekosistemindeki dağılımının ağın DeFi kullanımını artırmak için eşsiz bir fırsat oluşturduğunu söyledi.

Flament, “Çeşitli ve kapsayıcı bir açık web veya Web 3’ün nasıl oluşturulacağını düşünmek çok önemli” dedi. “Bu yöne gerçekten katılmak ve onu şekillendirmek için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsat gibi geliyor. ”

Flament,

NEAR’ın ölçeklenebilirlik, hız ve basitliği de beraberinde getirdiğini söyledi. “Teknoloji açısından NEAR, Ethereum 2.0’ın yapacağını söylediği hemen hemen her şeyi yaptı. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.