Alt Coin

NFT Piyasası İncelemesi: İşte Haftaya Damga Vuran Haberler!

Adidas, bu hafta birinci Non Fungible Token (NFT)’lerini yayımlayarak, ellerini kirletmekten çekinmedi. Siyasi arena artık NFT kozmosuna sızdı. Ve bir oyun stüdyosu, NFT’lerde o kadar büyük bir gerileme gördü ki, rotayı büsbütün bilakis çevirdi. Bunlar, 2021’e gerçek ilerlerken bizi ahenk içinde tutan ve NFT’lerle meşgul olmamızı sağlayan, bu hafta boyunca gördüğümüz değerli ana başlıklar. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Bu haftanın NFT haberleri

Elbette, geçen haftaki Nutshell’de çok fazla marka aktifliği yaşandı. Fakat bu haftanın kurumsal NFT haberlerine üç çizgi hakimdi.

Adidas, sürece yardımcı olması için birkaç farklı kripto-yerli NFT ortağı getirdi ve tokenler birkaç saniye içinde tükenirken, NFT topluluğundakilerin çoğunluğu, her şeyin nasıl gittiğine dair birtakım tasalar yaşadı.

S.T.A.L.K.E.R 2, Ukraynalı bağımsız oyun geliştirme stüdyosu GSC Game World tarafından geliştirilmekte olan yeni bir görüntü oyunu. Oyunun piyasaya çıkmasıyla birlikte, geliştirme takımı başlığa NFT’leri dahil etme niyetlerini açıkladı ve bu da oyun hayranlarını sıkıntıdan çıkardı. Grup, kararın gerisindeki münasebet hakkında tam sayfa bir açıklama yayınladı, lakin daha sonra sildi ve artık GSC grubu, NFT’lerin başlıktan büsbütün çıkarılmasını düşünüyor.

Her iki kıssa de siyasi koridorun her iki yanından gelse de, Solana her iki kişi için de tercih edilen Blockchain’di. Birinci manşet, Solana’da, 1 SOL’a satılacak olan Melania Trump NFT’lerinin duyurusuydu. Gelirlerin bir kısmının esirgeyici çocuk hayır kurumlarına gittiği bildiriliyor, lakin hangi hayır kurumları. Masanın öbür tarafında, bir Meclis koltuğu için yarışan California Demokrat kongre adayı Shrina Kurani, kampanyasının bir kesimi olarak 2.022 Solana tabanlı NFT’nin piyasaya sürülmesi için bu hafta bir haber yaptı. Kurani, doldurulması gereken düzenleyici boşlukları görüyor ve ayrıyeten Blockchain teknolojisi etrafında daha fazla eğitimin altını çiziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.