Kripto Haber

NFT Platformu TRLab 4 Dolar Artırdı. 2M Sanat Eseri Koleksiyonunu Çeşitlendirecek

TRLab, karşılıksız tokenler (NFT’ler) biçiminde arka toplamak için bir platform, 4 dolar topladı. CoinDesk ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, bir finansman turunda 2 milyon.

  • Şirket, fonları koleksiyonunu çeşitlendirmek için kullanacak ve “tam prodüksiyon çıkışlarından, ortak bir tema etrafında bir araya getirilmiş çok sanatçılı projelere, entegre edilmiş büyük ölçekli edisyonlara kadar değişen kapsam ve ölçekteki arka projeleri” ekleyecek. paylaşılan öğrenme ve sanatçılara doğrudan erişim toplama sürecine” dedi.
  • Platform, Çinli sanatçı Cai Guo-Qiang’ın listelenmiş bir eserinin 2 dolara satıldığı, çağdaş arka pazarının üst sınırına yönelik. Temmuzda 5 milyon
  • NFT’ler geçen yıl pahalı arka dünyasında çığır açan bir kabul gördü ve Sotheby’s ve Christie’s gibi dünyaca ünlü müzayede evlerinin kataloğunda yer aldı. Dijital sanatçı Beeple, Mart 2021’de Christie’s müzayedesinde bir NFT’yi 69 milyon dolara sattı.
  • Yeni fonlar, TRLab’ın toplam bağış toplamasını 6$’a getiriyor. 2 milyon. Dragonfly Capital tarafından kuluçkalanan ve geçen yıl Mayıs ayında başlatılan Hong-Kong merkezli şirket, aynı zamanda Christie’s’te icracı olmayan başkan yardımcısı olan Xin Li-Cohen ve Audrey Ou tarafından ortaklaşa kuruldu.
  • Tur, dünyanın en değerli NFT ve metaverse risk sermayesi şirketlerinden biri olan Animoca Brands, Bertlesmann Asia Investments (BAI), Alman medya ve eğitim holdinginin Asyalı VC’si Bertelsmann, Hong Kong merkezli Kenetic Capital dahil olmak üzere fonların katılımını gördü , INCE Capital, Metapurse, Plutus Capital, StableNode, yatırım yapmak için blockchain doğrulayıcı ödüllerini kullanan bir proje ve Willoughby Capital.
  • Arka dünyadan WhaleShark, Dijital Rönesans Vakfı, Pace Gallery ve ilişkili Web3 kolu Pace Verso’nun yanı sıra arka koleksiyonerler Adam Lindemann, Pablo Rodriguez-Fraile ve Svetlana Kuzmicheva-Uspenskaya katıldı. Arka girişimci Loic Gouzer de tura katıldı. Marc Bhargava, Gabby Dizon, Sabrina Hahn, Andrew Steinwold, Olivia Wang ve Jennifer Zeng gibi özel yatırımcılar da yatırım yaptı.
  • TRLab bu çeyrekte iki yeni NFT projesini duyurmayı ve üyelik avantajlarını genişletmeyi planlıyor.

Daha fazlasını okuyun: Christie’s Exec’in NFT Platformu TR Lab, Cai Guo-Qiang’dan Sanat Eseri Bırakmayı Planlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.