Alt Coin

Ocak İçin En uygun 20 Altcoin Belirlendi: İşte Tam Liste!

Kripto para ünitelerini “büyüme” ve “duyarlılık” indeksine nazaran sıralıyoruz. Kaynak Crypto Power Index’ine nazaran yatırımcılar Ocak ayı için aşağıdaki altcoin projelerini tercih ediyor.

İşte yatırımcıların Ocak ayında takip ettiği 20 altcoin

Terra (LUNA) sıralamada bir numara. Avalanche (AVAX) ikinci ve Cosmos (ATOM) üçüncü sırada yer alıyor. Bu üç proje yatırımcıların en çok bağlandığı kripto paralara sahip. Traderların dikkat etmesi gereken Cosmos (ATOM), listenin en süratli büyüyen projesi. Akabinde, Chainlink (LINK) dört numaraya, Hedera (HBAR) ise beş numaraya yerleşiyor. HBAR’da biraz uzaklaşma görüyoruz, bu da ekseriyetle bize HBAR’da biraz düşüş göreceğimizi söylüyor. Cardano’da (ADA) düşüşte ve akabinde Fantom (FTM) olumsuz ivmeyi takip ediyor. Binance Coin (BNB) yarı yolda ve Polkadot (DOT) da büyümede duraklama noktasına geldi. Birinci 10 Polygon (MATIC) ile tamamlanıyor.

Piyasa pahası sıralamasına nazaran 11 ve 20 ortasına göz atalım. 11.sırada yer alan Helium (HNT), çok performans gösteren diğer bir proje. Elrond (EGLD) ise orta yol algoritmasında. Arweave’de (AR) %72,25 hassaslıkla geliyor. Ripple (XRP), hala biraz düşüşte olsa da büyüme oranında üste taşındı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere dava süreci kritik basamağa yaklaşıyor.

16.sırada OMG Network (OMG) yer alıyor. Solana (SOL) tekrar kümeye girdi lakin yeniden de %71,59’da tutunan Metis DAO kısa vadeli birinci 20’den biri oluyor. Tezos (XTZ), %71,46’da epeyce saygın bir büyütme ve hassaslık puanı ile 10 numarada, 9 numarada Near Protocol (NEAR) konumlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.