Kripto Haber

Önde Gelen Dijital Borsalar, Kripto Pazarı Bütünlük Koalisyonu’nun Başlatıldığını Duyurdu

Solidus Labs, güvenli pazarlar taahhüdü ve düzenleyicilerle çalışma taahhüdü veren Crypto Market Integrity Coalition’ı (CMIC) oluşturma çabalarına öncülük etti.

  • CMIC’in lansmanı, “piyasa kötüye kullanımı ve manipülasyonu ile mücadele etmek ve yeni varlık sınıfında kamu ve düzenleyici güveni teşvik etmek için adil bir dijital varlık pazarı geliştirmeye odaklanan, endüstriyi tanımlayan bir taahhüt” dedi grup bir açıklamada.
  • CMIC, taahhütte bulunmak için daha fazla dijital varlık oyuncusunu işe alacağını ve ileri eğitim programları, içgörüleri ve araştırmaları paylaşma ve düzenleyicilerle bir araya gelme gibi daha ileri adımlar planladığını söyledi.
  • Mevzuat ortamı, elbette, bir spot ETF onayı arayışı öncü bir örnekle kripto için ön ve merkez olmaya devam ediyor. Devam eden gecikmelerin veya retlerin nedenleri arasında SEC’in potansiyel piyasa manipülasyonu ve dolandırıcılık konusundaki endişeleri yer alıyor.
  • “Kamuoyu ve düzenleyiciler endişelerini açıkça belirttiler ve taahhüdün ilk hedefi CeFi, DeFi ve tüm dijital varlıklar arasında endüstri düzeyinde birlik ve eylem getirmek” dedi Solidus’un kurucu ortağı ve CEO’su Asaf Meir Laboratuvarlar.

Devamını oku: 2022’de Kripto’nun Düzenleyici Sahnesi Nasıl Gelişebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.