Bitcoin

Onmilyonlarca Shiba Inu Yok Oldu: Bu Tarihe Dikkat!

Son 24 saatte, neredeyse 19 milyon Shiba Inu (SHIB) yok edildi, fakat çok daha fazlası sevgililer gününde yakılacak. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Son 24 saatte 19 milyon Shiba Inu (SHIB) yok edildi!

“Shibburn” isimli Twitter hesabı, son yirmi dört saat içinde 19 milyona yakın Shiba Inu tokeninin yakıldığını, yani kalıcı olarak sirkülasyondan çekildiğini belirterek etherscan’dan dataları paylaştı. Bu ölçüde kripto parayı yakmak için SHIB topluluğu içindeki çeşitli kümeler on süreç aldı. Şimdiye kadar, bir katrilyonluk birinci SHIB arzının yüzde 41.0302’si (toplam 410.3 trilyon token) yakıldı.

Daha sonra, meyyit bir cüzdana 1.882.892 token daha gönderildi. Dokuz gün içinde yani 14 Şubat’ta, YouTube’da kripto plak şirketi Bigger Entertainment tarafından düzenlenen diğer bir SHIB yakma partisi olacak. Bir evvelki benzeri olay, 239 milyon SHIB tokeninin yakıldığı 26 Aralık’ta gerçekleşti. Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, Twitter hesabından, Sevgililer Günü’nde çok daha fazla Shiba Inu’nun yok edilebileceğini yazdı. 

14 Şubat’a dikkat: Daha fazla SHIB yanacak!

Daha evvel Steven Cooper, SHIB ordusunun üyelerini 5 dolar karşılığında aktifliğe katılmak için bir bilet satın alarak davet eden tweet attı (toplanan tüm para, Cooper’a nazaran daha sonra yakılacak olan SHIB’yi satın almak için kullanılacak). Bununla birlikte Cooper, bu sefer evvelki yakma partisinden değişik bir fark olduğunu argüman ediyor: Artık, SHIB topluluğu üyeleri sadece YouTube’daki canlı görüntüyü izleyerek SHIB’yi yakacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.